9/11 a NWO

Novinky

Co se s tím dá dělat?

Odpověď na příspěvek v diskuzi.

Uživatel se podepsal AdrianaC a napsal následující komentář:
"Stále se všude píše o tom co se děje ve světě co se děje s námi lidmi,denně si desítky lidí pročte desítky konspiračních teorií a pravdivých informací ale co s tim mame delat?? co se da vubec delat?? proc jsme o tom vsem informovani kdyz se proti tomu nijak nepostavime a nechavame se sebou delat to co se deje doposud? sme evidetne jen stado ovci ktere jdou tupe zivotem..nejhorsi na tom vsem je ze o tom co se deje vi tolik lidi a nevi co se ss tim da delat..existuje vubec odpoved?"


-----------------

Co s tím máme dělat? A co vůbec dá dělat? To je správná otázka. Můžeme to říct ostatním, jenže i tato fáze se potýká se zásadním problémem - každý člověk je jiný. Je několik typů lidí. Jsou lidi, kteří se rozhodnou jít na misi a říct to ostatním. Jsou lidi, kteří se to dozví a nic neudělají. Jsou lidi, kterým to řeknete a oni vám budou odporovat do posledního kousku (těmto říkám "nepoužitelní). Jsou lidi, kteří řeknou "Stejně s tím nic neuděláš." A pak jsou lidi, kteří mají dost problémů na to, aby organizovali vlastní život.

- ti, kteří se to dozví a nic neudělají, v sobě nějakou naději drží
- ti, kteří odporují do posledního důkazy, pošlete někam, protože to nemá cenu a za tu dobu můžete udělat víc užitečných věci, než hučení do jednoho blba
- ti, kteří řeknou "stejně s tím nic neuděláš" nemají vůbec páru
- ti, kteří mají dost problémů k organizování vlastního života nezatežovat

Problém je jedině v lidech, v ničem jiném. Kdosi psal takovou hříčku "Dokud žijou Čechové, nevyhynou blbové". Někteří lidi to mají před sebou, ale potřebují nakopnout, potřebuji poslední zážeh, aby se jim konečně rozsvítila jiskra. Některým se bohužel nikdy nerozsvítí.

Lidé by si mělo uvědomit, že to co se právě teď děje u nás je jen součástí maličkého problému, který nakonci může dopadnout všude stejně. Já věřím, že revoluce v roce 1989 (mám proto minimum důkazů) měla za úkol "zdemokratizovat" země nebo taky zničit komunismus, aby tito lidé mohli pomalu uskutečňovat své touhy. Je to celkem logické. Ve škole nás učili, že demokracie je vláda lidu. Ne, demokracie znamená spíš přijít a udělat takový bordel, že se v tom nikdo nevyzná, všechny zkorumpovat, všechno ukrást a vymývat lidem mozky o sovobodě. Je jedno jak tomu budete říkat, protože stejně to na konci dopadá očividně stejně. Můj bratr (vysokoškolák) tvrdí, že tyto režimy se stejně časem budou měnit, to je prostě fakt, je to dané. Já osobně si nedokážu představit spravedlivý svět.

Ano, jsme stádo ovcí, které jde tupě svým životem, protože tak to má být, protože tak to sociální inženýři vymysleli. Všechno je mimo kontrolu, každý aspekt našeho života je ovládán, od zábavy až po politiku, je těžké někoho přesvědčit, když nechce. Někteří lidí si to holt zaslouží, jsou to jen chodící zombie, kteří mají kšilt nabok nebo v uších sluchátka, kde jim hraje Justine Bieber nebo Lady GaGa a myslí si bůhvíco.

Co s těmito lidmi uděláte? Jak deprogramujete ostatní? Je to všechno jenom v lidech.

Osobně mě vadí lidé, kteří celý den sedí u Facebooku a klikají na "to se mi líbí" nebo se chlubí, kam jdou večet apod...Tito lidé evidentně nemají páru, že na Facebook chodí většina těch zombie a tím pádem s tím neudělá nic, stejně jako ti, kteří sedí a čekají, až se na facebooku nebo u Maška na Osudu objeví článek, který buď zkopírují nebo hodí odkaz do "novinkovače" a pak jenom píšou "říkal jsem vám to".  Nebo ti, kteří hulákají na náměstí se šálou kolem ksichtu a pak se diví, že vás z tama vyhodí nebo že vás vylíčí jako blbce. No to je hnus, velebnosti.

Ignoruju všechny ostatní, jdu si za svým a je mi jedno co si ostatní myslí. Ti, kteří chtějí něco vědět a ti, kteří si chtějí jen dokázat pravdu, se to rádi dozví. Já věřím, že jeden hlas změní druhý a sto hlasů může změnit i milion. Problém vždycky je ale jen v lidech. V ničem jiném. A pokud to tak půjde dál, tak všichni (aj ti, co prý nechtějí) dostanou to, co si zaslouží.

Poslední komentáře
06.07.2011 18:30:54: Ja jen pripomenu, ze je spousta aktivit a lidi co neco proti elitam podnikaji. Napr. server nwoo.org...