9/11 a NWO

Novinky

Co je zač Národní přechodná rada?


Dlouho jsem hledal nějaké objektivní a rozumné informace o Národní přechodné radě, kterou se tak usilovně snaží uznávat NATO jako legitimní vládu Libye. Je o nich tak málo informací, že se mi podařilo něco opravdu málo vyhrabat na jejich šéfa jméne Mustafa Abdul Jalil.
Co je zač?

Jo a mimochodem, ještě jsem si všiml, může to být i náhoda, že tato rada má 33 členů (33-nejvyšší stupeň Zednářství).

Podle Wikipedie byl jejich šéf Mustafa Abdul Jalil popsán v uniklých diplomatických depeších Wikileaks jako otevřený a spolupracující. To celkem sedí. To právě on navrhoval bezletovou zónu nad Libyí a obviňoval Kaddáfiho ze zločinů - takže spolupracuje a vzhledem k tomu, že víme, co je WikiLeaks zač, tak byl zřejmě "doporučen".

Zajímavější je, že tento muž má na čele "značku islamisty." To se na čele udělá po neustálých muslimských modlitbách (na obrázku). Ještě zajímavější je, že stejnou značku na hlavě má i Ayman al-Zawahirí, bývalý Bin Ládinův pobočník.


Kaddáfi je trochu jiný muslim. Neuznával Šáriju, takže ženy měly pod jeho velením velké možnosti, co se týče práv narozdíl od jiných muslimských zemí. A možná proto ho chce tento člověk zničit. Možná se tito dva lidé potkali v Muslimském bratrstvu (MI6), ale proto nejsou zatím důkazy.

I přes to, tato rada pořád zůstává tajemná a jenom ti velice obeznámení ví, co jsou zač a snaží se je uznat.

Žádné komentáře