9/11 a NWO

Novinky

Clintonová uznala Al-Kájdu jako legitimní vládu Libye


V pátek se Americká ministrně zahraničí Hillary Clintonová a členové více než 30ti zemí setkali v Istanbulu a oznámili, že plně diplomaticky uznávají Al-Kájdy a tzv.Rebely.“Dnes oznamuji, že pokud je prozatimní vláda, uznávají Spojené státy TNC jako legitimní vládnoucí autoritu Libye." řekla Clintonová.

TNC nebo taky Národní přechodná rada je ovládána kmenem Haribi ze severovýchodní Libye. Oba šéfové Abdel Mustafa Jalil a Abdel Fatah Younis – běžně médii označováni za nové lídry Libye - jsou oba z kmene Haribi. V roce 2007 studie West Point vyvodila, že se kmen hemží Al-Kájdou a aktivně zabíjel Americké vojáky v Iráku. Tady se o tom zmiňuje Webster Tarpley.

Peter Dale Scott také napsal o rebelích, zvláště o Libyjské Islámské bojovné skupině (LIFG) a jejím spojení se CIA a válkou proti Sovětům v Afghanistánu. LIFG byla vytvořena Britskou a Americkou rozvědkou na zavraždění Kaddáfiho.

Podle Yoichi Shimatsu píšícího pro New American Media, je LIFG “nejradikálnější element v síti Al-Kájdy.”

Běžne neslyšíte o Al-Kájdě a rebelích v New York Time nebo v klenotu operace Mockinbird Washington Post.

Místo toho, korporátní média trvají na tom, že Kaddáfi a Al-Kájda budou vést svatou válku proti USA.

Clintonová včera oznámila, že USA uznali jako legitimní vládu Libye teroristickou skupinu vytvořenou CIA, proti které vede skoro deset let falešnou válku.

USA také legitimizovaly únosy, hromadné popravy a znásilňování těchto rebelů.

Prohlášení Clintonové připomíná Americké uznání další skupiny vytvořené CIA - Talibanu.

Samozřejme, Taliban se nakonec stal nepřítelem. Bylo to tak plánováno, protože válka proti vyrobeným nepřátelům je věčná a stejným způsobem popsaná v knize od George Orwella 1984, ministr míru vysvětlil, že válka je věčná.

Ocánie je válka s východní Asií. Oceánie vždy byla ve válce s východní Asii.

http://www.infowars.com/clinton-announces-al-qaeda-as-legitimate-government-of-libya/
Žádné komentáře