9/11 a NWO

Novinky

Cheney říká, že v roce 2007 nařídil Bushovi bombardovat Syrii


Cheney ve své biografii píše, že nařizoval, aby armáda zaútočila na místo syrského jadereného reaktoru. Bush měl podle něj strach z dalšího Iráku.

Dick Cheney ve svých nových pamětech říká, že nařídil prezidentovi Georgi Bushovi bombardovat místo syrského jaderného reaktoru v červnu 2007. Napsal, že se Bush obrátil na diplomatický postoj dalších poradců - pořád bědoval nad "špatnou informací, kterou jsme obdrželi o Iráckých zásobách ZHN" - vyjádřil obavy.

“Znovu jsem usiloval o zásah Americké armády proti reaktoru" napsal Cheney o schůzce. "Byl jsem ale jediný hlas" Poté, co jsem skončil, se prezident zeptal: "Souhlasí někdo s viceprezidentem?" V místnosti se nezvedla ani jedna ruka."

Bush si vybral zkusit diplomatický tlak k donucení Syřanů ke zrušení tajného programu, ale Izraelci místo v září 2007 vybombardovali. Tvrzení Cheneyho o diskuzi se vyskytuje v jeho autobiografii  “In My Time: A Personal and Political Memoir,” která bude příští týden vydána Simon & Schuster. Kopii obdržel New York Times.

http://www.nytimes.com/2011/08/25/us/politics/25cheney.html?_r=2
Žádné komentáře