9/11 a NWO

Novinky

Chavéz: Uznáme jen jednu libyjskou vládu. A to tu vedenou Muammarem Kaddáfim


Venezuelský prezident Hugo Chavez v úterý řekl, že uzná jen libyjskou vládu vedenou jeho přítelem a spojencem Muammarem Kaddáfim a obvinil USA z podněcování občanské války.

Chavez, který byl nejhlasitější světový lídr podporující Kaddáfiho obvinil západní síly z nebrání ohledů na mezinárodní právo podporováním libyjských rebelů.

"Tohle kope a plive na nejzákladnější části mezinárodního práva." řekl. "Kde jsou mezinárodní práva? Je to jako éra neandrtálců."

Venezuelský socialistický lídr mluvil po zprávách o tom, že rebelové dobyli Kaddáfiho sídlo v Tripoli.  Zprávy ukazují záběry vlajek, které byly jednoduše zfalšovány, aby nahradily zelené vlajky vlajkami rebelů, čož byla událost, která byla celý filmový set v Kataru využitý Al-Jazeerou.

Během 6ti měsíční rebelie vedené NATO proti Kaddáfimu unzalo rebelskou Al-Kájdu ovládající Národní přechodnou radu jako vládnoucí autoritu Libye více jak 30 zbankrotovaných zemí ze 192 zemí z celého světa, včetně USA a hlavních států Evroposké unie.

"Teď prezident Obama říká, že bude ekonomicky spolupracovat s "novou vládou", která nebyla uznána." řekl Chavez. Ekonomická spolupráce znamená kráděž libyjského bohatství sdílené po celé Africe bez žádného dluhu z půjčování od bank, což dalo Libyi nejvyšší životní standart v Africe.

"Uznáme jen jednu vládu, a to tu vedenou Muammarem Kaddáfim." řekl Venezuelský prezident Hugo Chavez setkání kabinetu živě ve státní televizi.

57 letý bývalý voják opakovaně obvinil západní síly z podněcování konfliktu ke krádeži libyjské ropy a v úterý řekl, že vedou psí válku.

"Je to kruté, ale pravdivé...Zinscenovali tuto válku." řekl Chavéz odkazující na USA.

"Poskytují zbraně a žoldáky. Ať se radši nepokouší aplikovat libyjskou formulu ve Venezuele, nebo jim ukážeme naši sílu."

Chavéz and Kaddáfi jsou anti-imperialističtí revolucináři a vytvořili si přátelství během šesti posledních setkání .

http://hamsayeh.net/society/1116-chavez-qwe-only-recognize-one-libyan-government-the-one-led-by-muammar-gaddafiq.html
Žádné komentáře