9/11 a NWO

Novinky

Charlie Sheen bude žalovat Warner Bros a Chucka Loreeho o 100 milionu dolarů...a vzápětí mu do domu vtrhla policie


Bulvár TMZ uveřejnil zprávu, že policie prohledávala dům Charlieho Sheena poté, co dal policii někdo vědět, že má doma zbraň a chce si ublížit.

Zdroje od policie řekly, že policie prohledávala dům Charlieho Sheena a Charlie nebyl zatčen. Mark Gross, Sheenův právník řekl, že našli jednu zbraň - z 18.století - a "pár" kulek, žádnou jinou zbraň nenašli. Gross také potvrdil, že policie získala povolení k prohlídce, protože někdo - neví kdo - řekl, že má Charlie zbraň.

Policie do domu vtrhla poté, co někdo zavolal, že má zbraň a chce si ublížit, policie ho prý od zbraně odstavila a nemá v úmyslu Sheena umístit do léčebny.

Charile, jeho právník a další přátelé tvrdí, že seděli na dvoře a jedli hamburgry.

Podle zdrojů magazínu provádí policie proti Sheenovi několik vyšetřování, včetně porušení soudního příkazu k zákazu přiblížení k dané osobě.


http://www.tmz.com/person/more-stories/charlie-sheen

Ve stejný den také magazín napsal, že Sheen podává žalobu na Warner Bros a režiséra Chucka Lorreho o 100 milionů dolarů.
Historie se opakuje. Kdo promluví, jde ke dnu.

Mimochodem, stejný bulvár publikoval tuto fotku sjetého Sheena se zničenými zuby. Sheen prý pařil s prostitutkou a další den řekl v show Alexe Jonese, že ničeho takového se neúčastnil.
Charlie Sheen samozřejmě nemá vymlácené zuby, takže je možné, že jde o fotomontáž. Když se podíváte na tohle video a fotografie, je to jasný důkaz.


charlie sheen 2011
Žádné komentáře