9/11 a NWO

Novinky

Česká armáda cvičila zásah proti proti-válečným demonstrantům

S minimálním zájmem médií se 8.9. ve Štěpánově konalo vojenské cvičení.

Štěpánov – Nejrozsáhlejší cvičení sil podpory Armády ČR s názvem „Boleslavská hradba 2011“ probíhá tento týden na základně ve Štěpánově. Zapojily se do něj na dvě stovky vojáků.
Vojenské cvičení Boleslavská hradba na základně ve Štěpánově

V zásobovacím skladu nacvičují například potlačení demonstrace, evakuaci raněného vrtulníkem či vybudování zbrojního a muničního skladu v poli.  Zapojeno je 21 útvarů a zařízení Sil podpory Armády České republiky.

„Tématem je procvičení přijetí aliančních jednotek na území České republiky a jejich podporapodpoře vojsk NATO v operaci byla zvolena základna opravovaného materiálu ve Štěpánově,“ informovala Marcela Jandová, mluvčí Velitelství sil podpory. hostitelským státem. Pro vybudování logistické základny k

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-armada-cvici-ve-stepanove-potlaceni-demons.html
Ve článku je spousta fotografií, ale když se podíváte na ty demonstranty, tak drží cedule s nápisy "Stop válce", "Žádné zbraně", "Žádné násilí"....a podívejte se pořádně na ty demonstranty. Nemají žádné zbraně a armáda na ně jde se psem. Ten počet demonstrantů by zvládla i policie. Je jich tam maximálně 15-20, nemají zbraně a jde na ně armáda se psy.

Mé otázky jsou: Proč armáda na takové množství? Proč proti-váleční aktivisté? A proč tak tvrdý zásah?
Žádné komentáře