9/11 a NWO

Novinky

Byla za operací Fast and Furious CIA?


Proč Úřad pro Alkohol, Tabák, zbraně a výbušniny (ATF) nechal zločince koupit střelné zbraně, propašovat je přes hranice a doručit do rukou násilných drogových kartelů? ATF tvrdí, že rozjela svou už zrušenou Operaci Fast and Furious v roce 2009, aby chytila "velké ryby". Fast and Furious byla vytvořena k zastavení "železné řeky" proudící z amerických zbraňových obchodů k arzenálům kartelům. Úřad říká, že pašování povolil, aby mohl sledovat cestu zbraní a zatknout členy kartelu. To ale není pravda.

V průběhu Operace Fast and Furious bylo asi 2 tisíce zbraní přesunuto z Amerických obchodů Mexickým drogovým kartelům - přesně, jak bylo zamýšleno.

Ve své výpovědi kongresu William Newell, bývalý zvláštní agenti ATF úřadu ve Phoenixu, svědčil, že Státní finanční úřad (IRS), Úřad pro drogy (DEA) a Úřad pro pro ochranu hranic a imigraci byli v Operaci Fast and Furious "plnými partnery". Seznam pana Newella vynechal důležitého hráče: CIA. Podle insidera ze CIA měla agentura silnou ruku při vytváření, plánování a rozšíření Operace Fast and Furious.

Motiv CIA je dostatečně jasný: Americká vláda se bojí, že drogový kartel Los Zetas zahájí úspěšný krvavý převrat proti vládě Felipe Calderona.

Založený bývalými Mexickými zvláštními jednotkami, Los zetas ovládá velkou část Mexického území. Mají organizaci, zbraně a peníze, aby převzali celou zemi.

Bývalý pilot CIA Robert Plumlee a bývalý operativec CIA a ředitel DEA Phil Jordan nedávno řekli, že brutálně efektivní drogový kartel posbíral tisíce zbraní, aby narušil Mexické státní volby v roce 2012. Je velmi velká šance, že kartel Zetas kompletně rozvrátí politický proces, jako ve všech částech ovládaných regionů.

Aby zabránil převratu Los Zetas, strýček Sam šel do postele s konkurenčním kartelem Sinaloa, který má blízké spojení s Mexickou armádou. Nedávné soudní dokumenty bývalého člena kartelu Sinaloa Jesuse Vicenta Zambada Niebly, který je v současné době v Americké vazbě, odhalují, že Spojené státy dovolily Sinaloa letět Americkým vzdušným prostorem letadlem plným kokainu - nedotknutelně.

CIA se ujistila, že obchod není jednosměrný. Přesvědčila ATF, aby vytvořila Operaci Fast and Furious. Schválně operace ATF vyzbrojila preferovaný kartel Mexickou vládou na ulici blízko Americké hranice, kde jsou Zetas nejaktivnější.

Operace Fast and Furious možná nebyla jediným způsobem, jak CIA pomohla dostat smrtící zbraně do rukou kartelu Sinaloa a jeho přátelům, ale rozhodně byla účinnou strategií. Kdyby drogoví gauneři nezavraždili agenta Pohraniční hlídky Briana Terryho zbraní poskytnutou ATF, kdoví, kolik tisíců zbraní by přešlo Americkou hranici.

Operace Fast and Furious se hodila potřebám ATF. Bylo velmi ochotné nechat zbraně jít ke zvýšení své moci, pověsti a rozpočtu ve Washingtonu. Aktivně rekrutovala tzv. stínové obchody a pohodlně vyžila Americké zbraňové dealery jako figurky. A byla to jediná agentura v mozajce federálních agentur pomáhající CIA provést její tajné plány.

Fakt, že Operace Fast and Furious byla součástí černé práce CIA v Mexiku nic nemění na faktu, že ATF porušila každý federální zákon, kvůli kterým byla vytvořena; spolupráce na smrti tisíců nevinných lidí, včetně Pohraničního agenta Briana Terryho snažící se plnit svou přísahu; nebo ignorovat, nespolupracovat a neodpovídat přáním Americké veřejnosti po upřímnosti, integritě a oddanosti Americké ústavě.

Ani FBI byl neměla dostat volnou jízdenku pro rozvrácení kriminálního kontrolovacího systému vytvořeným na prevenci nelegálního kupování zbraní. DEA, ICE, IRS, ministerstvo pro vnitřní bezpečnost a ministerstvo zahraničí - všichni hlavní hráči v plánech CIA - by také neměli utéct vyšetřování. Neměli bychom ignorovat naše federální agentury, které porušili zákon jménem kartelu SInaloa a Mexické vlády.

Obamova administrace si evidentně myslí, že celá federální vláda udrží zkorumpovanou Calderonovu vládu z moci ať se děje cokoliv. Jestli to znamená poslat právníky, zbraně a peníze bezohledným zločincům, tak to tak bude. V tomhle se Obamovi podřízení mýlí.

Než aby zabezpečila jihovýchodní hranici, Obamova administrace podněcuje brutalitu a masakry a zabíjí jakoukoliv naději na Mexickou demokracii. Buď jsme národ zákonů, nebo nejsem. Kongres musí pověřit zvláštního žalobce, aby vyšetřil lidi v Obamově administraci, kteří spustili tento bezohledný zbraňový plán.

http://www.blacklistednews.com/FARAGO%3A_Was_CIA_behind_Operation_Fast_and_Furious%3F/15170/0/38/38/Y/M.html
Žádné komentáře