9/11 a NWO

Novinky

Byla operace Fast and Furious plánem pro kontrolu zbraní?


Byl místo zpackaného pokusu o chycení zločinců program ATF pokus o zavedení usílí o kontrolu zbraní administrací, která obvinila Mexické násilí za snadný přístup k Americkým zbraním?

Jestli byla "Operace Fast and Furious" zpackaný pokus pořádkových sil, tak proč byl supervizor operace David Voth "veselý, ne lehkomyslný, ale potěšený" označenými zbraněmi objevujícími se na místech činu v Mexiku, jak řekl agent Úřadu pro Alkohol, tabák, zbraně a výbušniny John Dodson Dozorčí komisi Darrell Issy?

Možná protože vše bylo plánováno dokud se nezjistilo, že dvě AK-47 posbírané na místě smrtící střelby pohraničního agenta Briana Terryho byly přineseny operací ATF Fast and Furious. Tohle se stát nemělo.

"Množství zbraní, o kterém jsme věděli, mělo být nasměrováno zločincům - tohle byl plán. " řekl Dodson panelu. "Bylo to tak nařízeno."

Agent ATF Olindo James Casa řekl, že "při několika příležitostech osobně vyžadoval zastavení nebo zabavení zbraní, ale pokaždé mu bylo přikázáno stát a zbraně nezabavovat."

Zatím, jak jsme si všimli, operace sledování zbraní se zastavila na hranici. To je divné, pokud nebyl účel chytit pašeráky zbraní a jejich drogové šéfy. To dává smysl, jestli byl pravý smysl udržet zájmy protlačování agendy kontroly zbraní, co Bob Owens z Pajamas Media nazval 90% lží."

Neochotní garantovat zabezpečení jížní hranice a jako část kampaně znovu vrátit zákaz prošlých bojových zbraní, řekla administrace  že tolik Mexického zbraňového násilí je naše chyba. Obě vlády tlačí mýtus, že 90% zabavených zbraní Mexickými úřady jsou původem z USA.

Fox News oznámil, že podle zvláštního agenta ATF Williama Newella, v letech 2007-08 poslalo Mexiko do USA na stopování 11 tisíc zbraní, z asi okolo 35ti tisíc zabavených. Z těch 11ti tisíc, bylo 6 tisíc úspěšně vystopováno. A z toho číslo 5114, nebo taky 90%, bylo původem u USA.

Zbraně původem z jiné země nejsou do USA posílány na stopování. Ať už jde o zbraně dezertérů Mexické armády nebo těch ukradených od ozbrojených jednotek.

Bill McMahon, zástupce asistenta ředitele ATF svědčil, že ze 100 tisíců zbraní posbíraných Mexickými úřady, jen 18 tisíc bylo vyrobeno, prodáno nebo importováno z USA. A z těch 18ti tisíc, jen 7900 přišlo z prodejů lincensovaných zbraňových dealerů. To je 8%, ne 90.

http://www.investors.com/NewsAndAnalysis/Article/576172/201106221847/Fast-And-Furious-Gun-Control-Plot-.htm


Agent ATF: Bylo mi přikázáno, abych dával Americké zbraně do Mexika

Další agent mluví o prodávání zbraní Mexickým drogovým kartelům

Obamův Mexikogate?

Z Mexika do USA drogy - a naopak zbraně, a to ve velkém


Žádné komentáře