9/11 a NWO

Novinky

Bude dalším cílem Německo?

Minulou neděli Ayman Al-Zawáhiri vyhrožoval na nahrávce Německu teroristickými útoky za jejich angažovanost v Afghanistánu.Al-Kájda samozřejmě si může vyhrožovat jak chce,ale nevíme zda to máme brát vážně.Já osobně si myslím,že ano,protože teď mají jakkékoliv tajné služby,teroristické organizace nebo kdokoliv jiný šanci srazit světovou ekonomiku ještě níž,vyvolat daleko větší krizi a - světovou válku....
Ovšem jak už bývá zvykem, nikdo výhružky nebere vážně.Včera jsem četl zprávu,že na serveru youtube se objevila videa,které varovaly německá města a další čtyři blíže neurčené země před teroristickými útoky. Zastrašující videa však německé bezpečnostní úřady nepovažují za důvěryhodná a žádná opatření neplánují,ale to už tady taky bylo,že? Podle spolkového ministerstva vnitra se na známém videoserveru YouTube objevily výhrůžky proti Berlínu, Brémám a porýnskému městu Kolín. Ale už 12. ledna měla být tato podle DPA záhadná videa odstraněna. Proto prý úřady pochybují o jejich důvěryhodnosti, neboť prý chybějí i jindy obvyklé odkazy na nějakou skupinu či její symboly.To je důvod tomu nevěřit?Když se podíváme do minulosti teroru v Německu,tak první věc na co si vzpomenem,bude Hamburská buňka,která také byla pro BND a CIA "neškodná" a nakonec údajně stála při vraždě 3000 lidí a seznam pokračuje...

30.12.2003 Teroristé plánovali útok na německou nemocnici
Bezprostřední okolí vojenské nemocnice v německém Hamburku, kde se léčí američtí vojáci z Iráku, se změnilo v takřka nedobytnou pevnost. Podle agentury DPA se nemocnice měla stát terčem útoku radikálních muslimů ze skupiny Ansar Islámí. Zaútočit měli autem naloženým výbušninami.

23. 1. 2005 Německá policie zadržela dva údajné členy Al-Káidy
Dva muži pocházející z arabských zemí jsou podezřelí, že z Německa připravovali nejméně jeden bombový atentát v Iráku. V neděli to oznámil spolkový generální prokurátor Kay Nehm.
První ze zadržených byl identifikován jako 19letý Ibrahim Mohamed K. z Iráku. Je podezřelý, že udržoval kontakty se šéfem organizace Usámou bin Ládinem a že ještě před útoky na USA z 11. září 2001 absolvoval výcvik v táboře Al-Káidy v Afghánistánu.

18. 7. 2005 Německý ministr vnitra varoval před atentáty
Důrazněji než kdykoli předtím varoval německý ministr vnitra Otto Schily (SPD) o víkendu před tím, že Spolková republika by se mohla stát cílem teroristických útoků, a to navzdory své striktní zdrženlivosti k válce v Iráku."Jsme rovněž v hledáčku teroristů," řekl týdeníku Der Spiegel. "Máme důvody k velkým obavám, že se v Evropě z dalších generací přistěhovalců tvoří teroristické skupiny blízké al-Kajdá přinejmenším ideologicky."

26. 10. 2005 Palestinci připravovali útoky v Německu, dostali 6 až 8 let
Teroristé chtěli odpálit vlaky při šampionátu v Německu
Podle německého tisku chtěli teroristé odpálit dva vlaky během konání fotbalového mistrovství světa na přelomu června a července. Skupina mužů libanonského původu nakonec útoky odložila na červenec, policie ale jejich plány odhalila.
Podle deníku Westdeutsche Allgemeine Zeitung muži zdůvodnili odklad svého činu tím, že se údajně obávali důsledků svého činu v době, kdy vlaky a nádraží byly mnohem frekventovanější než obvykle. Jeden z vlaků, na které měli spadeno, totiž směřoval do Dortmundu, v němž se některé zápasy mistrovství hrály.

18. 8. 2006 Bomby v Německu poukazují na koordinovaný útok teroristů


25. 8. 2006 V Německu zatkli třetího podezřelého z atentátů na vlaky

19. 8. 2006 Němci zatkli mladého Libanonce. Chtěl zaútočit na vlaky

11. 5. 2007 ABC: Německo se obává teroristického útoku
Americké a německé bezpečnostní služby přijaly zvláštní opatření kvůli teroristickému útoku, který údajně hrozí americkým vojákům nebo turistům v Německu. Má být posílena ochrana leteckých spojů mezi Německem a USA. Informovala o tom  v pátek americká televizní stanice ABC s odkazem na nejmenované oficiální představitele. Američtí činitelé odpovědní za boj proti terorismu informaci ale popřeli.

22. 6. 2007 Německo nevylučuje sebevražedné útoky na svém území
Německý ministr vnitra Wolfgang Schäuble (CDU) v pátek označil  za "možné" sebevražedné útoky atentátníků v Německu a hlavně na Němce v Afghánistánu. Podle něj je nebezpečí pro Němce "vážné". Reagoval tak na otázku souvisejí s informacemi, že táborech teroristů na afghánsko-pákistánských hranicích se cvičí deset až dvanáct lidí původem z Německa.

22. 7. 2007 Německu prý hrozí teroristické útoky
Německé úřady soudí, že teroristická organizace al-Kajda má Německo na mušce pro své útoky a že němečtí islamisté procházejí teroristickým výcvikem v Pákistánu. "Nebezpečí teroristických útoků je velmi reálné," řekl listu Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung náměstek spolkového ministra vnitra

6. 9. 2007 V Německu pátrají po deseti teroristech
Německá policie pátrá po desítce lidí, kteří mají údajně patřit k muslimské teroristické skupině, jejíž tři členové už byli zadrženi, neboť plánovali bombové útoky proti americkým základnám v Německu.

11. 9. 2007 Americké základně v Německu hrozili pumovým útokem
Americké základně v německém Spangdahlemu hrozili bombovým útokem. Anonymní telefonát s hrozbou byl zaznamenán v pondělí.

15. 9. 2007 Německý ministr vnitra varoval před jaderným útokem
Německý ministr vnitra Wolfgang Schäuble (CDU) upozornil na nebezpečí jaderného teroristického útoku. Podle něj se rizikem zabývají německé bezpečnostní složky, které ale jak přiznal ještě nemají úplný přehled o všech možných hrozbách. Uvedl to
pro nedělní vydání deníku Frankfurter Allgemeinen Zeitung.

13. 1. 2008 Teroristé údajně chtějí zaútočit na Berlín kvůli zatčeným islamistům
Podle německých úřadů se teroristé chystají zaútočit na budovu ministerstva spravedlnosti v Berlíně nebo jiné soudní objekty v zemi. Důvodem má být msta za zatčené islámské spolubojovníky. Informovaly o tom internetové servery Focus Online a Spiegel

26. 9. 2008 Policie v Německu zadržela na palubě letadla dva teroristy
Policie v Německu zadržela na palubě letadla společnosti KLM na letišti v Kolíně nad Rýnem dva údajné teroristy. Jeden pochází ze Somálska, druhý je Němec narozený v Somálsku. Oba nechali dopisy na rozloučenou s tím, že jsou připraveni zemřít ve svaté válce(z dopisů se nakonec vylíhnul zoufalý dopis manželce..).

3.10.2008 Německo pátrá po mladém islamistovi, může podniknout teroristický útok

18.1.09 Al-Kajda hrozí Německu útoky kvůli Afghánistánu útoky proti Německu za jeho vojenskou angažovanost v AfghánistánuZda se útok usluteční v Německu,v USA nebo kdekoliv jinde, můžeme jen spekulovat.Ale až se to doopravdy stane,nechci pomyslet na následky....Zdroje : novinky.cz

Žádné komentáře