9/11 a NWO

Novinky

Britská spoluvina v Iránských terorech odhalena


Šéf Iránské organizace pro atomovou energii odhalil hloubku zapojení Britského špionážního apáratu v osnování vražd Iránských jaderných vědců.


Fereydoun Abbasi-Davani řekl shromáždění na tiskové konferenci přidružené Mezinárodní agentuře pro jadernou energii (IAEA) ve Vídni, jak ho Britští špioni sledovali po celém světě, aby sbírali informace před loňským nepovedeným pokusem o atentát.

Šéf IAEO řekl, že agenti zionistického režimu provedli teroristické akce s pomocí Amerických a Britských špionážních agentur, které ho "dokonce pronásledovali i zadními dveřmi kanceláře na univerzitě.".

Abbasi-Davani popsal své osobní zkušenosti jak oběť teroru, říká, jak přežil loňký teroristický útok, když byl jeden z jeho kolegů professor Majid Shahriari zabit teroristy.

Neznámí teroristé připevnili výbušniny na auta univerzitních profesorů Majida Shahriariho a Abbasi-Davaniho 29.listopadu 2010. Profesor Shahriari zemřel na místě, ale Abbasi-Davani a jeho žena přežili s mnoha poraněními.

"Před šesti lety začaly Britské tajné služby sbírat informace a data týkající se mé minulosti, mé rodiny, počtu dětí." řekl na Abbasi-Davani na tiskové konferenci.

"Agenti MI6 z Anglie a různých míst, včetně letiště ve Francii, na vědeckých událostech v Polsku, Itálii, Nizozemsku, Malajsii...mě opakovaně pronásledovali a hledaji o mě informace." řekl.

Dokonce i "kontrolovali zadní dveře mé kanceláře na univerzitě, aby viděli, zda mám ochranku." dodal.

Abbasi-Davani popsal vraždu intelektuálů a vědců jako monstrózní čin, kdy každý člověk, který o zločinů mlčí, může být považován za spolupachatele zločinu.


http://www.presstv.ir/detail/200250.html
Poslední komentáře
17.08.2016 12:43:45: www.dedra-katalogy.cz Dedra aktuální katalog, slevy, registrace, přidej se zdarma, Slevy až 23% Dedr...
07.12.2015 11:07:42: www.oricosmetics.cz Oriflame CZ www.ori-cosmetics.cz Oriflame CZ www.krasa365.cz Oriflame CZ www....
04.11.2015 14:13:27: www.kosmetika-sleva.cz Oriflame . www.kosmetika-slevy.cz oriflame . www.kosmetika-registrace.czori...
21.09.2015 20:37:29: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}