9/11 a NWO

Novinky

Breivik útočil sám, myslí si norská policie

Nic překvapivého.

Norská policie je přesvědčena, že atentátník Anders Behring Breivik v pátek zabíjel sám. Podle agentury Reuters na tom nic nemění ani Breivikovo vyjádření, že měl komplice a v Norsku působí dvě další buňky připravené zaútočit. Exploze bomby v autě v Oslu a následná střelba na ostrově Utoya si vyžádaly podle revidovaných údajů 76 lidí.


Breivik při slyšení před soudem varoval, že v Norsku působí další dvě podobné buňky. Zdroj z vyšetřování řekl agentuře Reuters: „Mám pocit, že vyjádření obviněného má v tomto případě malou věrohodnost, ale nikdo z nás se neodváží to zcela odmítnout.“

Vyšetřovatelé rovněž pochybují, že by Brevik byl článek širší ultrapravicové sítě křižáků nebo templářů bojujících proti islámu. Panuje přesvědčení, že 32letý Breivik jednal sám, když se rozhodl chránit Evropu před kulturním marxismem a multikulturalismem.

Norská policie dokonce v pondělí zrušila speciální hraniční kontroly. Nezvýšila ani stupeň hrozby teroristického útoku a nežádala cizí země, aby zahájili po někom pátrání.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/240057-breivik-utocil-sam-mysli-si-norska-policie.html
Žádné komentáře