9/11 a NWO

Novinky

Breivik: Na ostrov jsem se opozdil

Co ho asi zdrželo?

Breivik: Na ostrov jsem se opozdil

Breivik také vypověděl, že se příjezdem na ostrov opozdil. Podle jeho představ se prý neodehrály ani předchozí exploze ve vládní čtvrti v norské metropoli Oslu, při nichž zemřelo nejméně sedm lidí. Měly prý být mnohem mohutnější.

http://zpravy.idnes.cz/breivik-dorazi-k-soudu-v-uniforme-exploze-mely-byt-vetsi-priznal-pyk-/zahranicni.aspx?c=A110725_095605_zahranicni_stf

Tohle nedává vůbec smysl. S pomocí článků jsem udělal menší časovou linii.

Podle Sky News se výbuch ozval ve 14:30 a protiteroristická jednotka na ostrov vyrazila 17:45. My víme, že jednotka dorazila na ostrov za 40 minut, takže 18:25 a to už Brievik střílel 90 minut. Takže střelba musela začít cca 16:55.

Dále, podle některých zpráv byl viděn ve vládní čtvrti pár minut před útokem. Takže od 14:30 do 16:55 měl čas se přemístit na ostrov. To je zhruba 2 a půl hodiny. Ostrov je od Osla 45 kilometrů, což by bylo zvládnutelné i za menší čas.

Takže co ho zdrželo? 45 kilometrů jel 2 a půl hodiny, policejní vrtulník se tam dostal za 40 minut. Někde se musel zdržet.

Tady bylo daleko jednodušší, kdyby mu někdo pomohl, protože by musel nadvakrát jet do Osla - jednou s bombou a podruhé přistavit auto, s kterým pojede na ostrov. Není ani jasné s jakým autem tam dojel.

“Několik lidí, kteří byli na ostrově Utøya během střelby řeklo VG, že jsou přesvědčení, že tam musel být víc než jeden útočník. Marius Helander Røset si myslí stejnou věc: – Jsem si jistý, že střelba se odehrávala na dvou různých místech ostrova ve stejný čas, řekl.

Svědci: – Byli tam dva lidé

Policie si myslí, že útočníkem převlečeným za policistu byl Anders Behring Breivik (32) a obvnila ho ze dvou teroristických útoků. Mladí lidé zpovídaní VG popsali dalšího útočníka - který neměl uniformu. Osoba, která je pronásledovala měla 180 cm, husté tmavé vlasy a vypadal jak seveřan. V pravé ruce měl pistolu a na zádech pušlu.  - Myslím si, že stříleli dva lidé, říká Alexander Stavdal (23)….

Na sobotní tiskové konfrenci policie sdělila, že mohlo být několik útočníků a zdůraznila, že právě probíhá vyšetřování."


http://www.vg.no/nyheter/innenriks/oslobomben/artikkel.php?artid=10080627


V historii nikdo tyto hrůzné zločiny nepáchal sám.
Bombový útok na WTC 1993 - FBI si zaplatila informátora, který teroristům poskytl výbušniny

Timothy McVeigh - svědci viděli u budovy Murrah s McVeighem dalšího muže

Střelba ve Fort Hood - údajně stříleli dva lidé
Jared Lee Loughner - svědci mluvili o muži, který přijel s Lougherem v taxíku
Umar Farouk Abdulmuttalab - do letadla mu pomohl velmi dobře oblečený muž


Tohle je jen ale minimum příkladů. To všechno byli buď jejich informátoři/manipulátoři/vládní agenti, kteří vyšli ze zločinu čistí. Skoro vždycky jsou dva lidé.

Breivik opisoval od Unabombera

Unabomber: Jedním z nejhorších příkladů šíleností světa je levičáctví, takže diskuse o levici může sloužit jako úvod k diskusi o problémech moderní společnosti. Ale co je levičáctví? Během první poloviny 20. století byla levice identifikována se socialismem. Dnes je levice rozdělená a není jasné, kdo může být označen za levičáka. Když mluvíme o levici, musíme zmínit hlavně socialisty, kolektivisty, feministky, gaye, bojovníky za lidská práva a jim podobné. Ale ne každý, kdo je s nimi spojován, je levičák.

Breivik: Jedním z nejhorších příkladů šíleností světa je multikulturalismus, takže diskuse o multikulturalismu může sloužit jako úvod k diskusi o problémech západní Evropy. Ale co je multikulturalismus, či kulturní komunismus? Hnutí je rozdělené a není jasné, kdo může být označen za kultuního marxistu. Když mluvíme o kulturních marxistech, musíme zmínit hlavně socialisty, kolektivisty, feministky, gaye, bojovníky za lidská práva a jim podobné. Ale ne každý, kdo je s nimi spojován, podporuje multikulturalismus.

Unabomber: Umělecké způsoby vyjádření levicových intelektuálů se zaměřují na nechutnosti, poraženectví a zoufalství, nebo mají drastické vyznění bez využití rozumu, jako by neexistovala naděje, že se dá vše zvládnout racionální kalkulací.

Breivik: Umělecké způsoby vyjádření kulturních marxistů se zaměřují na nechutnosti, poraženectví a zoufalství, nebo mají drastické vyznění bez využití rozumu, jako by neexistovala naděje, že se dá vše zvládnout racionální kalkulací.

Unabomber: Ti, kteří jsou nejvíc proti politicky nekorektní terminologii, nejsou průměrní černí obyvatelé ghett, asijští imigranti, znásilněné ženy, nebo postižení, ale je to menšina aktivist, kteřé většinou ani často nepatří do těchto skupin. Levičáci patří do privilegované vrstvy společnosti. Politická korektnost má silné zastoupení u univerzitních profesorů, kteří jsou většinou dobře placení heterosexuálové a bílí lidé ze středních vrstev.

Breivik: Ti, kteří jsou nejvíc proti politicky nekorektní terminologii, nejsou průměrní černí obyvatelé ghett, asijští imigranti, znásilněné ženy, nebo postižení, ale je to menšina aktivist, kteřé většinou ani často nepatří do těchto skupin. Levičáci patří do privilegované vrstvy společnosti. Politická korektnost má silné zastoupení u státních zaměstnanců politiků, univerzitních profesorů a novinářů , kteří mají slušné zaměstnání a jsou heterosexuály a Evropany ze středních vrstev.

http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-52380920-vrah-breivik-opisoval-od-unabombera-misto-levice-nenavidel-multikulturalismus

Breivik opisoval od nepovedeného experimentu MK Ultra. Ted Kaczysnki byl totiž od roku 1959-.1962 obětí experimentů s ovládáním mysli. Podle wikipedie byl popsán jako "znepokojivý" a "etnicky neudržitelný" stejně jako Breivik.

Se střelcem v Tusconu jej spojuje velmi pobuřijící kniha Lords of 2112.

Breivik byl totálně vymyt, jako ti předtím. Není pochyb, že to udělal, problém ale, jako vždy, je v tom, že se nevím pro koho a s kým. Pochybuju, že zatknou někoho dalšího. Je logické, že to nemohl udělat sám. Historie se bude opakovat.
Žádné komentáře