9/11 a NWO

Novinky

Bratranec Ziada Jarraha byl Izraelský špion


Bratranec údajného únosce Ziada Jarraha byl odhalen jako izraelský špion v dalším překvapujícím spojením mezi Izraelem a útoky na New York a Washington.
Cousin Of Alleged 9/11 Hijacker Exposed As Israeli Spy 190209top2

New York Times popisuje jak Ali al-Jarrah špehoval pro Izrael minimálně 25 let, posílal zprávy a tajné fotografie palestinských skupin a Hezbollahu od roku 1993.

Podle článku “Z jeho domova v Bekaa Valley, pan Jarrah, 50 let,cestoval často do Sýrie a jížního Libanonu,kde fotografoval cesty a konvoje,které možná převážely zbraně Hezbollahu, šítské militantní skupině, říká vyšetřovatel.Mluvil se svými nadřízenými přes satelitní telefon,dostával peníze, kamery a odposlouchával zařízení.Někdy jezdil na obchodní cesty, jel do Belgie a Itálie, obdržel Izraelský pas a letěl také do Izraele, kde podával hlášení. říká vyšetřovatel.”

Ke zdůraznění jak byl vysoce úctívám Izarelem, Izraelští úředníci Jarraha nahradili na začátku konfliktu mezi Libanonem a Izraelem-pro bezepečí tak zůstal doma.

“Nikdy jsem ho nepodezříval,” říká Raja Mosleh, Palestinský doktor, který byl jeho kolegou ve škole a na zdravotním středisku. “Ale teď po tom všem cítím,že je na 100% vinnen.”

Za svou práci obdržel od Izraele přes 300 000 dolarů.Jarrahův bratr Yusuf byl také obviněn,že je špion Libanonskými úředníky a zatčen s Jarrahem minulý rok v červnu.


Který další člen Jarrrahovy rodiny pracoval pro Izrael jako  tajný agent? Jistě ne Ziad Jarrah, jeden ze "smějících se únosců" a pilot Letu č.93?

 

 

 

Zdroj : infowars.com

 

 


Žádné komentáře