9/11 a NWO

Novinky

BP se snažila ropu skrýt na dně, vědci našli malé částečky ropy na dně oceánu


Podezření už zvedalo to, že ředitel BP prodal krátce před katastrofou své akcie, stejně jako firma, která vlastnila plošinu. A teď vychází najevo, že 98% procent ropy je pořád ve vodě. Jen ji prostě nevidíte.

'BP a vláda oznámili, že většina ropy zmizela. Ale jak jsem si všiml, 98% ropy je pořád v oceánu. Opakovaně jsem ukazoval na používání obrovského množství dispursantu, který BP a vláda používali na potopení a skrytí ropy. Spousta dalších říká to samé. BP a vláda to samozřejmě odmítají. Ale ropa nezůstává skryta.

Vlastně, Wall Stereet Journal napsal 9.prosince:

Univerzitní vědec a federální vláda říkají, že našli důkaz, že se ropa z úniku usadila na dně oceánu. Nová zjištění od Univerzity na severní Floridě a od  velkého vládního úsilí naznačují, že poškození životního prostředí výbuchem plošiny BP může být značné tam, kde je ho těžké najít: hluboko na dně oceánu.

http://www.washingtonsblog.com/2010/12/oil-bp-tried-to-hide-has-been.html

Je to přesně jak se tvrdilo: Korexit, který použili na vyčištění oceánu od ropy rozdělil ropnou skvrnu na malé částečky, které se potopily na dno. To svinstvo tam pořád je, jen ho nikdo nevidí.

 

Žádné komentáře