9/11 a NWO

Novinky

Blíží se konec kolonizátorů a krys. Kaddáfí vyzval svůj lid k boji proti NATO a rebelům


Výzva libyjského vůdce byla údajně přenášena v přímém přenosu státní televizí. Diváci ale mohli slyšet jen zvukovou stopu a i během té došlo k několika výpadkům. Muammar Kaddáfí prý telefonoval a za přerušení mohly technické komplikace.

Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí v pondělí časně ráno vyzval v televizním projevu své stoupence, aby se ozbrojili a připravili se k boji proti povstalcům a silám Severoatlantické aliance (NATO).

Projev, který byl podle státní televize přenášen živě, byl podle agentury Reuters prvním Kaddáfího veřejným vystoupením od chvíle, kdy rebelové zahájili rozsáhlou ofenzivu a přiblížili se k Tripolisu.

"Popadněte své zbraně a jděte bojovat za osvobození Libye od zrádců a od NATO, kousek po kousku," prohlásil Kaddáfí, z jehož řeči televize odvysílala pouze zvukovou stopu.

"Konec kolonizátorů a konec krys je blízko" uvedl dále libyjský vůdce s použitím výrazů, jimiž označuje síly NATO a rebely. "Utíkají od jednoho domu ke druhému před masami, které je pronásledují," dodal.

Části projevu nicméně byly podle agentury AFP zcela nesrozumitelné. Kaddáfí mluvil po telefonu a výpadky zvuku stanice označila za technickou poruchu.

http://zpravy.ihned.cz/svet-afrika/c1-52581250-blizi-se-konec-kolonizatoru-a-krys-kaddafi-vyzval-svuj-lid-k-boji-proti-nato-a-rebelum?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed

Žádné komentáře