9/11 a NWO

Novinky

Belizean Grove: Bohemian Grove pro ženy


Tuhle skupinu pro nejvlivnější ženy založili jako odpověď na Bohemian Grove v roce 2001.
A jak říká pan kníže Schwarzenberg, "jde o zajímavé přednášky zajímavých lidí".

O tomto spousta lidí neví.
Já to taky slyšim poprvé.

Když jsem se podíval na oficiální stránku tohoto klubu, tak jsem aspoň viděl, že se s tím ženské netají.

http://belizeangrove.org/


“Belizean Grove je globální konstelace vlivných žen, které dělají klíčová rozhodnutí v profitujícím, neprofitujícím a sociálním sektoru, které budují dlouhodobé benefické vztahy za cílem získání svých cílů a pomocí druhých udělat to samé."

Když se podíváte dál, tak uvidíte, že dělají prakticky to samé (o rituálech tam nikdo nic nepíše), co v Bilderbergu, v Grove a v Trilaterále.


V roce 2001Susan Stautbergová a 26 původních členů vytvořilo Belizean Grove. Dnes má Grove 125 vysoce postavených lídrů z 5ti kontinentů z profitujích, neprofitujících a sociálních sektorů. Přichází ze spousty disciplín, včetně financí, marketingu, technologie, umění, akademie, vědy, náboženství, zdravotnictví a dalších.


Klíčový cíl Grove je držet členy pospolu a poskytnout vnitřní a lepší pochopení problémů, kterým dnešní svět čelí a sdílet expertýzy v hledání řešení a přispívání našim komunitám a našim organizacím. Plánujeme náš program tak, že ti, kteří jsou profesionálové a zástupci, můžou přinést zpět vědomosti a dovednosti, z kterých můžou mít prospěch zaměstanci a instituce.

Každý rok se scházejí 4 dny. Rozhodují se mezi Belize a dalšími zeměmi ve střední a severní Americe. Členové diskutují globální, národní a individuální problémy, vyměňují názory, vytvářejí nápady a realizují je.

Během roku se ale setkávají víckrát v New Yorku, ale i v dalších městech v USA.

Mezi zatím známými členy je soudkyně Amerického vrchního soudu
Sonia Sotomayorová, musela ale rezignovat kvůli tlaku republikánů.

http://en.wikipedia.org/wiki/Belizean_Grove


Žádné komentáře