9/11 a NWO

Novinky

Bankami financované drogové gangy plánují příští rok svrhnout Mexickou vládu


Minulý týden Carmen Álvarez Excelsior napsal pro Salem-News.com zprávu, že se známý gang Los Zetas pokusí shodit přístí rok Mexickou vládu zbraněmi od Spojených států.

Excelsior řekl, že brutální gang použil letiště ve Fort Worth v Texasu k převezení zbraní do Mexika. Rejón Aguilar, jeden z původních sedmi členů Los Zetas, který byl nedávno zatčen policií řekl Mexickým úředníkům, že gang koupil zbraně přímo od Americké vlády pod její operací Fast and Furious.

Excelsior napsal, že zbraně vojenské třídy jsou také do země převezeny přes El Paso-Ciudad Juarez a hranicí Palomas-Columbus.

“Spousta zbraní byla uložena v bezpečných domech. Myslím, že Los Zetas si je nechávají pro nadcházející volby v roce 2012." řekl Robert Plumlee, bývalý pilot CIA, který svědčil před kongresem kvůli pašování drog a zbraní.

Phil Jordan, bývalý ředitel DEA v El Paso, zprávu potvrdil. Řekl, že zásoby zbraní včetně proti-letadlových střel jsou přepravovány z letiště Dallas-Fort Worth. Drogový gang zřídil přední společnosti ke koupi zbraní přímo skrz program ministerstva zahraničí.

Věci propašované do země z Fort Worth údajně zahrnovaly granáty, granátomety, proti-letadlové střely, ochrannou výstroj, vysílačky, zařízení GPS, brýle na noční vidění a další věci.

Studie malých zbraní pro rok 2011 vydaná Institutem pro mezinárodní a vývojové studie ve Švýcarsku uvedla, že je Mexiko ve vývozu RPG a granátometů číslo 1. Mexiko vyvezlo 429 kusů, následuje Litva s 250.

Podle Americké pohraniční hlídky, Los Zetas nakoupili spoustu majetku na obou stranách a využívá je ke skladování zbraní.

Plán Los Zetas ke shození Mexické vlády byl odhalen před dvěma týdny deníkem El Paso Times. Bývalý pilot CIA Robert Plumlee novinám řekl, že Los Zetas vyvezli zbraně do pohraničních oblastí El Paso-Ciudad Juarez a Columbus-Palomas k posílení svých vojáků v boji proti konkurenčním kartelům a možnému narušení voleb v roce 2012.

Mexické drogové kartely jsou z části financováno mezinárodními bankéři. Během loňského slyšení u Amerického federálního soudu bylo odhaleno, že Wachovia (teď vlastněna Wells Fargo) koupila letadla na pašování kokainu.

Banka také proprala 378,4 miliard dolarů v penězích z drog.

“Očividné ignorace Wachovii našich bankovních zákonů dala mezinárodním kokainovým kartelům v podstatě neomezenou moc k financování svých operací." řekl Jeffrey Sloman, federální žalobce v případu Wachovii.

V roce 2009, ředitel jednotky OSN pro sledování zločinů a drog, Antonio Maria Costa řekl v rozhovoru vydaném Austrian weekly Profil, že peníze vydělané v nezákonném drogovém obchodu byly využity k držení bank nad vodou během světové finanční krize. Costraova jednotka našla důkaz. že “vnitřní bankovní půjčky byly dotovány penězmi pocházajícím z drogového obchodu a dalších nelegálních aktivit."

A k pašování zbraní do Mexika, Americká vláda pracovala úzce s drogovými kartely už léta.

Podle soudních záznamů napsaných Americkým okresním soudem pro jížní okrsek Illinois v Chicagu, syn vysoce postaveného Mexického drogového šéfa pracoval pro Americkou vládu. Jesus Vicente Zambada Niebla, syn Ismaela “El Mayo” Zambada Garcii, jednoho z nejvyšších šéfů drogové organizace Sinaloa, pracoval jako spojka pro USA.

Niebla je spojen s letadle Gulfstream II, které se zřítilo se čtyřmi tuny kokainu na palubě 24.září 2007. Evropští vyšetřovatelé spojili číslo trupu N987SA k předešlým operacím CIA. Účet z prodeje letadla Gulfstream, prodaným týden před havárií, byl psán na jméno Greg Smith, na pilota, který dříve pracovali pro FBI, DEA a CIA.

http://www.infowars.com/bank-financed-drug-gang-plans-to-overthrow-mexican-government-next-year/

Žádné komentáře