9/11 a NWO

Novinky

Anonymous by mohl odhalit "doslova explozivní" materiál o Bohemian Grove

Anonymous plánuje "největší den" ve své historii.

http://www.prisonplanet.com/anonymous-could-unleash-literally-explosive-material-on-bohemian-grove.html


(kráceno)

Hackeři známí jako Anonymous mohou obdržet "doslova explozivní" informace týkající se Bohemian Grove, každoroční schůzka mocnářů z USA a Evropy začíná tento víkend, spousta lidí ji vidí jako nekalé místo, kde elitáři tajně ovládají světové události.

Skupina kackerů Anonymous, která už oznámila záměr okupovat vchod do Bohemian Grove v rámci protestu proti tajnosti, může také získat pokladnici informací o organizaci jako součástí plánu, který dostal jméno "největší den v historii Anonymous".

Součástí sérií hacků prováděných k protestu proti zacházení se zakladatelem Wikileaks Julianem Assangem, ke kterému se Anonymous lepí, kolektiv říká, že odkryje "doslova explosivní" materiál o organizacích, včetně Londynské metropolitní policie a dalších agentur spojených s Britským právním systémem.

Útoky jsou načasovány na čas Assangového odvolacího řízení týkající se vydání, který začal dnes.

Podle zprávy Guardianu, by jeden z cílů útoků mohl být Bohemian Grove.

“Spekulace se točí okolo materiálu, který měl být minulý týden obdržen od kontraktorů spojených s bezpečností a tajemstvím "bývalých světových lídrů" nebo plánu zaútočit na vyšší lídry útočiště Bohemian Grove v Kalifornii,” napsali James Ball a Charles Arthur z Guardianu.

Jakýkoliv takový únik by mohl být pro organizátory Bohemian Grove zničující a mohl by vyrušit aktivity v táboře naplánované příští týden.

Tento rok jsou na rozhovory u jezera naplánování bývalí ministři zahraničí George Shultz a James Baker. Detaily toho, co řeknou nejsou ale médií psány, schůzka je tajná a jakýkoliv nevítaný host se bude potýkat s ochrankou a policií.

Anonymous volá po okupaci Bohemian Grove

Žádné komentáře