9/11 a NWO

Novinky

Americký velvyslanec v Syrii šéfuje rekrutování Arabsko/Muslimských vražedných komand

El Salvadorská volba v Syrii a Libyi.

WMR byl důvěryhodnými zdroji informován, že Americký velvyslanec v Syrii Robert S. Ford je klíčovým činitelem z ministerstva zahraničí, který je zodpovědný za rekrutování Arabských "smrtících komand" z jednotek spojených s Al-Kájdou v Afghanistánu, Iráku, Jemenu a Čečensku k boji proti syrské armádě a policejním složkám v Syrii. Ford sloužil jako politický úředník na Americké ambasádě v Baghdádu v letech 2004-2006 pod velvyslancem Johem Negropontem, Americkým velvyslancem v Hondurasu 1981-1985. Negroponte byla klíčová osoba v tajném Americkém programu vyzbrojování Nikaraguankých contras a svou podporou krutých polovejnských jendotek v El Salvador a Hondurasu si vysloužil přezdívku  "Mr. Death Squad." (Pan Smrtící komando).

Negroponte zaúkoloval Forda použitím "El Salvadorské možnosti" v Iráku, využitím Iráckých shítských jednotek a Kurdských Pesh Merga polovojenských jednotek k vraždám a únosům/mučení Iráckých lídrů vzpoury v Iráku a okolo hranice se Syrii. Operace byla pojmenována z operace Negropontového smrtícího komanda ve Střední Americe v 80tých letech.

Ford se stal klíčovým mužem v rekrutování arabů a muslimů ze středního východu a stojí za bitvou proti bezpečnostním složkám oddaným syrskému prezidentovi Basharu Assadovi. Američany podporovaní teroristé nejen provedli útoky na syrské bezpečnostní složky, ale také zmasakrovali civilisty v "operaci pod falešnou vlajkou", což bylo pak hozeno na syrské vládní složky. WMR byl informován, že Fordovy operace v Syrii byly provedeny s pomocí Izraelského Mossadu.

"El Salvadorská" možnost byla také použita v Libyi, kde členové Al-Kájdy přitáhnutí z Iráku, Afghanistánu a Jemenu provedli vraždy libyjských civilistů, zvláště černých libyjců a Afrických pracovníků jménem libyjské rebelské vlády. Některá z vražd civilistů byly hozeny na složky Muammara Kaddáfiho, ale ve skutečnosti byly provedeny jednotkami Al-Kájdy bojujícími s rebely a kteří byli řízeni poradci ze CIA a MI6.  Ford poskytoval poradenství libyjským rebelům o tom, jak provést jejich útoky vraždících komand.

Od roku 2006 do roku 2008 sloužil Ford jako Americký velvyslanec v Alžírsku, v národě, které odporuje libyjské rebelské vládě a v národě, který začal osobně vidět oživení teroristů z Al-Kájdy proti Alžírským vládním cílům. Ve skutečnost je Alžírsko další domino k pádu, když USA chtějí vytvořit totální vojenskou a politickou hegemonii v Severní Africe.

WMR se dozvěděl od zdroje, který byl nedávno v Libyi, že Libyjská rebelská přechodná vláda souhlasila se vzniknutím Amerických vojenských základen v Libyi, včetně těch na hranici s Alžírskem. Rebelové také souhlasili s tím, že jako politický šéf pro plánovanou Libyjskou přechodnou radu (tímto myslí radu, která bude radit vládě), která bude organizována NATO a OSN, bude Američan. Rada bude vytvořena podle modelu Coalition Provisional Authority v Iráku.

http://www.opinion-maker.org/2011/09/u-s-ambassador-to-syria-in-charge-of-recruiting-arabmuslim-death-squads/#
Žádné komentáře