9/11 a NWO

Novinky

Americká invaze do Lybie zařízena na říjen


Infowars.com obdržel zprávy z řad vojenského personálu ze základny Ft.Hood v Texasu potvrzující plány k provedení Americké pozemní invaze do Lybie a vysazení vojáků v říjnu.

Zdroj, řekl, že do Lybie v červenci míří Zvláštní jednotky s Calvary Division (ty jsou těžce obrněné) a tři jednotky dorazí koncem října a začátkem listopadu. Čísla jsou odhadována na 12 tisíc aktivních sil a další 15 tisíc na podporu, to je skoro 30 tisíc vojáků.

Tahle informace byla potvrzena několika telefonáty a emaily od armádního personálu, některé naznačují velké vysazení vojáků na začátku září. Mezi těmito zdroji je důstojník Britské S.A.S., který potvrdil, že Američtí armádní rangeři už jsou v na místě. Tyto informace se v detailech liší, ale jedna věc je jasná - plnohodnotná válka začne tento podzim, zatímco se Kadáffi vzpírá pokusům o sesazení.

Volající identifikovaný jako “Specialista H” pracující pro pohřební oddělení USCENTCOM odhalil, že v Lybii už Americké ztráty na životech. Potvrdil, že minimálně 2 vojácí a 3 civilisté zemřeli po střelných ranách. Média o tomto zatím neinformovala a je potřeba to vyšetřit a adresovat.

Geo-politický expert Dr. Webster Tarpley také včera v show Alexe Jonese řekl, že pro Lybii je půánována větší válka, takže počet Amerických válek dosáhne čísla 5 - včetně Iráku, Afghanistánu, Pákistánu, Lybii a Jemenu. Potencionál většího rozšíření regionálního konfiltku může vyprovokovat scénář 3.světové války, kreslící maličjé národy jako Sýre, Libanon, Irán nebo dkonce Saudská Arábie.

http://www.infowars.com/u-s-invasion-of-libya-set-for-october/

Žádné komentáře