9/11 a NWO

Novinky

Aktuální zpráva: Kaddáfi vybojoval zpět klíčová města


Zdroje v Libyi tvrdí, že Kaddáfi poráží rebely, zahraniční novináři tvrdí, že rebelové obklíčili Kaddáfiho.Kaddáfi prohrává? V rozporu propagandě CNN zdroje v Libyi oznámily, že Kaddáfiho vojáci znovu získali klíčová města.

V překvapivém oznámení, zdroje v Libyi říkají, že větši část Misraty byla dnes a včera večer vybojována zpět Libyjskými vojáky. V rámci procesu Kaddáfiho vojáci osvobodili přes 1250 válečných vězňů. Podle vůdců kmenů teď Libyjské jednotky ovládají přístavní město.

Vůdci kmenů také řekli, že Zawia, Garyan, Sorman a Sabratha jsou bezpečné, to je v rozporu s tvrzeními zahraničních reportérů, že Tripoli a Djerba (Tunisko) byli převzíti rebely. V těchto oblastech je spousta rebelů, ale jsou izolováni a obklopeni Libyjskou armádou. Kmenové rodiny bojují s Kaddáfiho armádou, aby porazili rebely.

Zatímco Kaddáfi pobízel ke zpomalení bojů během Ramadánu, jeho vojáci pořád bojují v plné síle. Libyjská armáda je plně motivována a zdroje v Tripoli říkají, že je zde "elektronická armáda mladých lidí, kteří jsou počítačovými experty." Hledají stopy komunikace Rebelů a jejich pozice, jsou podobné těm high tech technologiím za mořem.

Zdroje v Tripoli zpochybnily zběhnutí Nassra al-Mabrouka, zástupce ministra zahraničí, který se objevil živý a zdravý v Libyjské televizi. Nejpíš jel do Egypta na nějakou operaci. V rozhovoru potvrdil svou oddanost Kaddáfimu. Tvrzení o jeho útěku jsou provnávány s falešnými tvrzeními USA/NATO, kteří minulý týden mluvili o zabití Kaddáfiho syna.

Hodně se povídá, že byl Khalifa Hefter zajat Libyjskými vojáky. Tohle by byla velká rána rebelů a TNC hned po smrti Younise (šéfa rebelů a velitele). Khalifa Hefter pracoval jako agent CIA asi 20 let ve Virginii, než začala válka, USA ho poslaly do Libye, aby pomohl vést TNC žoldáky na zemi.

Tvrzení CNN jsou opakem, zdroje v Libyi trvají na tom, že NATO nevyhrává a ani nevyhraje. Říkají, že Libyjci ukázali velkou solidaritu, ironicky spuštěnou NATO.


http://uruknet.info/?p=m80540&hd=&size=1&l=e
Žádné komentáře