9/11 a NWO

Novinky

Ahmadínežád napadl jaderné mocnosti, ty odešly ze sálu


Íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád dnes v úvodu konference o revizi Smlouvy o nešíření jaderných zbraní (NPT) v newyorském sídle OSN ostře kritizoval Spojené státy a Izrael. Obě země obvinil z podpory terorismu. Největším nebezpečím pro světovou bezpečnost podle něj jsou země, které již jaderné zbraně mají. USA jsou proto pokrytecké, když kritizují Írán za jeho údajný zbrojní jaderný program, vyplynulo z projevu íránského prezidenta.

Ahmadíněžádova slova neslyšeli diplomaté USA, Velké Británie ani Francie, kteří na protest proti jeho výrokům opustili zasedání.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=667344

Za pravdu se každý zlobí...?

USA odtajnily počet svých raket

Přísně střežené tajemství, které víc než půl století patřilo mezi nejdiskutovanější a zároveň nejhůře dosažitelné číslo moderní vojenské historie, konečně oficiálně padlo. Ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová na konferenci OSN o jaderném odzbrojení uvedla, že Spojené státy už nebudou světu zatajovat, kolik vlastní jaderných raketových hlavic. Ministerstvo obrany její slova vzápětí potvrdilo a uvedlo, že USA jich nyní drží přesně 5113.

http://aktualne.centrum.cz/grafika/2010/05/03/mnozstvi-jadernych-zbrani-ve-svete/

 

Žádné komentáře