9/11 a NWO

Novinky

Afghánský drogový král CIA zastřelen vlastním bodyguardem

Ahmad Wali Karzai, nevlastní bratr Afghánského prezidenta Hamida Karzaiho, byl v úterý ráno zavražděn jedním ze svých bodyguardů. Kamarád a důvěryhodný šéf ochranky Sardar Mohammed ho střelil do hlavy a hrudníku. Mohammed byl pak zastřelen a zabit kolegy bodygardy. K zodpovědnosti se přihlásil Taliban.

V roce 2009 bylo oznámeno, že Karzai byl hlavním hráčem v Afghánském obchodě s opiem. Podle zpráv, jsou v drogovém obchodě zapojeni i další členové Karzaiho rodiny.

Ahmad Wali Karzai také pracoval pro CIA.

“CIA byla roky účastníkem globálního obchodu s drogami." řekl bývalý úředník tajné služby v roce 2002 Newsmaxu. “CIA dělala téměř stejnou věc také během války ve Vietnamu, která měla katastrofické následky - vzestup obchodu z heroinem v USA začátkem 70tých let je přímo připisován CIA."

Podle zprávy z Presscore, bývalý zaměstnanec Unocal Hamid Karzai a jeho rodina těžce jedou v drogovém obchodě CIA.

“85% všech drog produkovaných v Afghanistánu je převáženo na palubě Amerických letadel. Zahraniční diplomaté řekli, že armáda Spojených států drogy kupuje od místních Afghánských drogových lordů, kteří se dohodnou s komandéry polí dohlížejícími na vymýcení produkce drog." říká zpráva. CIA pro podnik poskytuje ochranu.

CIA provádí drogový obchod od 50tých let. V Barmě, Vietnamu, Laosu, Latinské Americe a Afghánistánu, CIA — známá také jako Kokain vyvážející agentura - zůstala vepředu mezinárodního nezákoného drogového obchodu. Novinář Gary Webb a San Jose Mercury News spojilo CIA s Contras a s největším kokainovým řetězcem v Los Angeles. Webb za odhalení pravdy veřejnosti zaplatil životem.

Než USA vtrhly do Aghanistánu, Taliban uvalil zákaz produkce opia. To vyústilo v pád produkce opia o 90%. Byla to Amerikou podporovaná severoatlantická aliance, která přišla to zachránit a která začala chránit produkci surového opia.

“Mudžahedýni podporovaní CIA [kteří v roce 2001 byli součásti aliance] byli zapojeni v pašeráctví drog, zatímco bojovali proti Sověty sponzorované vládě a jejím plánům zreformování velmi nerozvinuté Afghánské společnosti." napsal William Blum v knize The Real Drug Lords.

Ve zprávě Fox News vysílané v dubnu 2010, reportér Geraldo Rivera vyzpovídal vojáka v Afghanistánu, který přiznal, že USA pomáhají vzkvétat obchod s opiem.


Korporátní média poskytovala pro drogový obchod CIA propagandu. "Omezením multimilionového obchodu Talibanu s opiem byl hlavní cíl vojenské operace k zabavení tohoto povstaleckého útočiště." uvedl Associated Press v březnu 2010. “Jestli zničí pole a omezí obchod, ztratí podporu většiny populace - to je problém, na který nemají jednoduché řešení."

Jak bylo předtím poznamenáno, Taliban zakázal produkci opia a skoro zničil pole před dekádou.

http://www.prisonplanet.com/afghan-cia-drug-kingpin-shot-dead-by-own-bodyguard.html

Žádné komentáře