9/11 a NWO

Novinky

Afghánskopákistánská hranice je epicentrem terorismu, varoval admirál Mullen


Náčelník amerických spojených štábů admirál Mike Mullen uvedl, že nejnebezpečnějším místem na světě je stále okolí afghánskopákistánské hranice, kde mají své bezpečné přístavy teroristé. Řekl to BBC po návštěvě amerických základen na jihu a východě Afghánistánu. Nejvíce se obává nestability v kmenových oblastech na západě Pákistánu.

Pokud by se situace v oblasti zhoršila, mohlo by to být nebezpečím pro každého, řekl admirál. Podle něj i po smrti Usámy bin Ládina mnoho jeho následovníků stále osnuje plány útoků mimo region.

Mullen taky uvedl, že své obavy probíral se špičkami pákistánských ozbrojených sil a otevřeně řekl: „Jednou z věcí, které jsem se naučil, je, že jsem o něco méně trpělivý a chci, aby se věci odehrávaly rychleji."

Přiznal ale, že Pákistán v bojích s radikálními skupinami v kmenových oblastech ztratil velké množství vojáků. Dodal však, že pokud nebude postupovat proti teroristům, jako je afghánská síť Hakkání, tak to bude negativně působit na vztahy mezi Islámábádem a Washingtonem.

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/240576-afghanskopakistanska-hranice-je-epicentrem-terorismu-varoval-admiral-mullen.html
Žádné komentáře