9/11 a NWO

Novinky

10 důvodů, proč si myslet, že útoky z 11.září byly prací zevnitř


Šiřte prosím, kde se dá.
1. Bombový útok na Světové obchodní centrum v roce 1993

V únoru 1993 islamští teroristé zaútočili na Světové obchodní centrum bombou v dodávce a zabili 6 lidí. Teroristé však dodávku zaparkovali u špatného sloupu, tak budova nespadla.

Ovšem to není celý příběh.


Informátor FBI, Emad Salem u soudu tvrdil, že FBI řekl o plánovaném útoku předem a že ho FBI najala, aby teroristům sestrojil falešnou bombu. Vše je velmi dobře zdokumentované, protože Emad Salem si konverzace s agenty FBI nahrával, včetně té, kde mu agent John Anticev řekl, že místo falešné bomby tam dají pravou.

Stejný agent vyšetřoval také bombové útoky na ambasády v Keni a Nairobi v roce 1998, za kterým stál Usáma bin Ládin.2. Vláda USA a její obranné složky dostali varování o útoku

V roce 1998 NSA a CIA odposlouchávali telefonní hovory Bin Ládina, podle těchto agentur, Al-Kájda začala plánovat útoky v roce 1997...

V roce 2001, prezident Bush dostával týdenní zpravodajství od tajných služeb s titulkami:
"Bin Ládin chce zaútočit v USA", "FBI vyšetřuje podezřelý vzorec teroristických buněk" "Bin Ládinovy přípravy probíhají se zpožděním" apod.
3. Vojenská cvičení

Proč nebyla unesená letadla sestřelena?

Rok před 11.září probíhalo v Pentagonu cvičení, které simulovalo náraz letadla do Pentagonu a WTC.

11.září probíhalo vicero vojenských cvičení, které poslaly stíhačky do různých koutů USA a zmátlo dispečery tak, že si mysleli, že únosy jsou cvičení. Probíhající cvičení simulovala únosy letadel, ztrátu letadel z radarů a další scénáře.

4. Bush viděl narazit letadlo do první věže WTC v přímém přenosu

Proč prezident Bush zopakoval nejmíň třikrát, že viděl narazit letadlo do WTC v přímém přenosu? Dodnes, existuje jen jeden záběr nárazu prvního letadla do WTC, viděl Bush záběr, který my ne?5. Kolaps Dvojčat a Budovy č.7

Dvojčata se zřítila rychlostí volného pádu a stejným způsobem po té, co se podle zprávy NIST roztavila ocelová konstrukce díky požáru leteckého paliva.

Mnoho lidí, reportérů a hasičů tvrdí,  že slyšeli a viděli exploze uvnitř budovy.Profesor fyziky Steven Jones a architekt Richard Gage mají vzorek prachu z Ground Zero, který dokazuje, že při pádu Dvojčat byla použita výbušnina zvaná super-termit.

To ráno se zřítila ještě budova č.7. 47mi patrová budova s kancelářemi CIA, Secret Service. V budově údajně v tu dobu nikdo nebyl.

Barry Jennings ale tvrdil opak. Sám řekl, že když se snažil dostat ven, překračoval mrtvá těla.
Kolaps budovy byl velmi podobný řízené demolici a Barry Jennings zemřel 2 dny před vydáním závěrečné zprávy o kolapsu budovy č.7.

7. Pentagon

Boeing 747, který narazil do Pentagonu nějak zázračně zmizel, otvor, který udělal do zdi byl až překvapivě malý a trosky letadel nenaznačovaly Boeing 747. Co tedy do Pentagonu narazilo doopravdy?
8. Let č.93

Hrdinský čin pasažérů zabránil nárazu letadla do Bílého domu nebo Kapitolu. Únosci z obav namířili letadlo do země tak, že trosky letadla byly až v okruhu 14ti kilometrů, což znamená, že Let č.93 se rozpadl ve vzduchu.
9. Černé skřínky z letadel

FBI tvrdí, že nikdy nenašla černé skřínky z letadel, která narazila do WTC.
10. Únosci a Usáma bin Ládin


Velmi oddaní muslimové měli rádi prostitutky, alkohol, kasína a porno, měli problémy vzlétnout s malou Cessnou ale i přes to dokázali narazit s Boeingem do budov tak, že pasy vylétli z letadla, přistály na zemi nebo na chodníku.

Usáma bin Ládin 3x řekl, že za útoky nestojí, až pak v jednom videu přiznal podle prezidenta Bushe vinu. Podle FBI ovšem za útoky stojí Khalid Sheikh Mohammed, protože FBI nemá dostatek důkazů, že by Usáma bin Ládin za útoky stál.
Poslední komentáře
21.12.2013 21:39:34: Pod falešnou vlajkou se dnes bojuje již běžně
11.09.2011 12:05:50: Taky nevěřím ,,oficiálním verzím" - americké, populistické propagandě.