9/11 a NWO

Masakr ve Waco


O tom, co se ve Waco oficiálně odehrálo si můžete přečíst zde:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Oble%C5%BEen%C3%AD_Waco


Kdo vystřelil první?


Podívejte se blíže na tyto dvě fotografie

Tyto dvě fotografie, jedna z videonahrávka a druhá z kamery ukazuje první momenty razie BATF na kopci Mt. Carmel. Všimněte si děr po kulkách ve zdi kostela. Ani jedno z oken aut, za kterými se BATF skrývá nenesou známky poškození.

Teď se podívejte na tuhle fotografiiZraněný muž BATF byl identifikován jako agent, který se sám střelil do nohy, když lezl po žebříku. Všimněte si, že mu pomáhají v čistém výhledu od oken vyšších pater kostela, nevadí jim možnost, že z oken kostela můžou střílet okupanti.

Vozidlem vpravo přijeli k razii agenti BATF. Také neukazuje známky jakýchkoliv děr po kulkách, i když Davidiáni mohli střílet skrz na agenty uvnitř a nebo později se vevnitř ukrýt.

Veřejnosti bylo řečeno, že členové kostela měli pušky 50.kalibru. Kdyby je použili, auta to rozstřílí a zanechají díry i na místě, kam směřují kamery.

Tyto fotografie nenaznačují, že členové církve v tomto bodě vystřelili na agenty BATF.

Následující fotografie jsou bližším záběrem děr po kulkách na dveřích kostela. Všimněte si uhlazenost okrajů, to naznačuje, že střely přicházely z venku dovnitř, že BATF střílela do ostela a nikdo nestřílel ven.


Tohle jsou zbytky zbraní držených v kostele po razii. Všimněte si, že zbraně byly opřeny o zeď a tudiž to znamená, že nebyly při střelbě na FBI a BATF použity.

Oficiální záznamy BATF dokazují, že byl David Koresch tak moc neškodný, že ho BATF pozvala na střelbu 9 dní před razií. Koresch dodal náboje. Agenti BATF dovolili Koreschovi, aby vyzkoušel jejich zbraně.

Tady je zpráva BATF.


Ukázalo se, že Koresch pak nebyl oblbnut BATF v utajení. Během jeho telefonátu na tísňovou linku, když BATF střílela do kostela, Koresch poukázal na jednoho muže jako agenta.

Děti, která zachránila Janet Reno