9/11 a NWO

Londýn 2005


Asi všichni máme v paměti bombové útoky v Londýně ze 7. a 21.července 2005, které byly odplatou za britské zapojení ve válce v Iráku…Rok po bombovém útoku v Madridu, 4 islámští teroristé odpálili výbušniny ve třech vlacích metra a v jednom autobuse na Tavistock Square a zabili tak 56 lidí,včetně sebe a přes 800 zranili.Tahle zpráva opět obletěla celý svět jako velká tragédie, vystrašila miliony lidí po celém světě a opět po sobě zanechala spoustu otázek, které nikdy nebyly pořádně vysvětleny, natož vzneseny….

 


 

Vojenské cvičení

Když 19.dubna 1995 explodovala budova Murrah v Oklahomě, protiteroristické oddělení provádělo cvičení se zaměřením na bombu v budově, stejně jako 11.září 2001, kdy NORAD prováděl cvičení se zaměřením na unesená letadla, Londýn nebyl jiný….

Peter Power zde mluví o cvičení, které mělo stejný scénář, stejné lokace a bylo ve stejný čas jako opravdový útok...A co víc, společnost, která cvičení prováděla, údajně vlastní bývalý starosta New Yorku Gulliani, který byl zrovna v ten den v Londýně na návštěvě….

 

Varování


Proč byl Izraelský premiér Netanyahu varován izraelskou ambasádou, ať to ráno neopouští hotel? Svou řeč měl přednést přímo vedle místa výbuchu…..Tuto zprávu později Mossad potvrdil….

Další fakta


- Na žádné z kamer na nástupištích nešlo identifikovat atentátníky

- Svědci ze dvou vlaků řekli, že neviděli ve vlaku nikoho tmavé pleti s batohem a také že výbuch nastal pod vlakem a ne ve vlaku

- Výbušniny, které byly použity byly vojenského původu

- V místě, kde explodoval autobus, nefungovala kamera na ulici, protože ji den před útoky procházela kontrolou, která trvala 2 dny…

-Pas jednoho z atentátníků, Mohammeda S.Khana byl nalezen na dvou místech výbuchů, podle některých zdrojů dokonce na třech....Pas Sheezada Tanweera byl nalezen také….

-Atentátníci noc před útoky hráli kriket, jeden dokonce to ráno zašel na poslední jídlo do MacDonaldu…

-Proč byl nevinný muž Jean Charles de Menezes, střelen 8x do hlavy na stanici Stockwell? Proč policie změnila historku, když řekla, že měl na sobě tlustou bundu a pak přiznala, že měl na sobě lehkou džínovou bundu? Mimochodem předtím tvrdili,že ho střelili do žaludku….

-Teroristický expert John Loftus na kanálu Fox News tvrdí, že mozek celé akce Haroon Rashid Aswat pracuje pro MI6….