9/11 a NWO

Kdo zabil Johna O'Neilla?

Slyšel někdo z vás někdy o Johnu O'Neillovi?Já osobně ne.Na žádné stránce nebo v žádném dokumentu se nikdo nezmiňuje o Johnu O'Neillovi,v novinách ani v televizi,prostě nikde se o něm nikdy nemluvilo.Proč nemáme znát příběh tohoto muže?Odpověď je jasná:To John O'Neill je ten klíč....
John Patrick O'Neill (6.2. 1952 – 11.9.2001) byl nejlepší americký protiteroristický expert,který pracoval jako zvláštní agent a nakonec jako Asistent ředitele v FBI do roku 2001.V roce 1995, O'Neill studoval kořeny prvního teoristického útoku na World Trade Center v roce 1993,poté asistoval u zatčení Ramziho Yousefa, který byl vedoucí celé akce.Poté se dozvěděl o Al-Kájdě a bin Ládinovi a vyšetřoval v roce 1996 bombový útok na Khobar Towers v Saudské Arábii a v roce 2000 útok na USS Cole v Jemenu.Díky osobnímu napětí uvnitř FBI a federální vlády odešel O'Neill pracovat jako šéf ochranky ve World Trade Center, kde 11.září zemřel.

V roce 1995 se stal šéfem protiteroristického oddělení.Hned jeho první den mu zavolal Richard A.Clarke,který se právě dozvěděl,že Ramzi Yousef byl lokalizován v Pakistánu. O'Neill nepřetržitě 5 dní shromažďoval inforamce a zařídil úspěšné zatčení a vydání Yousefa.Byl případem zaujatý a pokračoval ve zkoumání útok na WTC v roce 1993,Yousef měl informace o Islámských militantech.O'Neill byl přímo zapojen do vyšetřování bombového útoku na Khobar Towers v Saudské Arábii.Byl ale znechucen úrovně spolupráce ze Saudy,údajně řekl řediteli FBI Louisu Freehovi,že jim "stoupá dým nad zadkama"-
V roce 1996 a 1997 pokračoval z upozorněními o hrozbách terorismu,řekl,že dnešní skupiny nejsou podporovány vládami a že jsou skupiny teroristů v USA.Tvrdil,že veteráni ze vzpoury Afgánských rebelů proti sovětské invazi představují hrozbu.Také v roce 1997 se přesunul do kanceláře FBI v New Yorku,kde byl jeden z agentů ve vedení protiteoristického oddělení a národní bezpečnosti.
V roce 1998 se O'Neill začal soustředit na bin Ládina.Když jeho kamarád Chris Isham,producent zpráv ABC,uskutečnil uskutečnil rozhovor mezi bin Ládinem a korespondentem Johnem Millerem,Isham a Miller složili informace dohromady a O'Neill dělal otázky.Po odvysilání rozhovoru,O'Neill tlačil na Ishama,aby vydal needitovanou verzi,kterou by mohl rozpitvat.
Později tento rok ambasády USA v Nairobi a Keni a Dar es Salaam v Tanzánii byli terčem bombových útoků.O'Neill doufal,že bude do vyšetřování povolán,protože věděl o teroristické síti Al-Kájdy.O'Neill byl nějakým nadřízeným FBI v New Yorku jako první mu bylo řečeno,že byli vynecháni z vyšetřování a později O'Neill odešel když další agenti z New Yorku byli posláni do oblasti převzít velení.
O'Neillova pozice v úřadu se začala pomalu jako jeho osobní styl hroutit,když ztratil služební mobil a Palm Pilot(něco jako PDA),nekorektně si vypůjčil auto z bezpečého domu a za krátkou dobu ztratil kufřík s tajnými dokumenty.Po té,co se přenesl přes mnohonásobnou kritiku,byl O'Neill přiřazen jako vedoucí vyšetřování útoku na USS Cole v říjnu 2000.Když přistál v Jemenu,stěžoval si na nedostatečnou ochranu.Při vyšetřování se dostal do konfliktu s Barbarou Bodinovou,americkou velvyslankyní v Jemenu.Oba dva měli odlišné pohledy při hledání jemenského majetku a při rozhovorech s cizinci a vládními úředíky a to potom vyústilo k jejich oddělení.
Po měsíci v Jemenu se vrátil do New Yorku o 9 kg lehčí,než tam odjel.Vrátil se do země pokračovat ve vyšetřování,ale byl blokován Bodinovou a dalšími.Pokračoval ve vyšetřování útoky na USS Cole,ale nakonec rozhodl,že vyšetřování FBI v Jemenu musí být zastaveno kvůli nepostačující ochraně.
V článku New York Times z 19.srpna 2001 vyplynulo,že O'Neill byl předmětem vnitřního vyšetřování FBI.Údajně byl zodpovědný za ztracení kufříku s vysoce tajnými dokumenty,obsahující další věci popisující veškerý špionážní a protiteoristický program v New Yorku.Kufřík byl nalezen krátce po jeho zmizení.Vyšetřování FBI vyplynulo,že kufřík byl ukraden při sérií hotelových krádeží a žádný z dokumentů nebyl ukraden ani nedotčen.
Několik lidí na O'Neilovu ochranu usuzovali,že byl předmětem kampaně proti němu.The Times oznámilo,že se očekává,že O'Neill do konce října odejde.
O'Neill začal svou novou práci ve World Trade Center v září 2001,údajně nastoupil 10.září.Byl dosazen Kroll Associates,v čele s kontroverzním ředitelem Jeormem Hauerem.Koncem října mluvil se svým přítelem Chrisem Ishamem o nové práci.Žertovali,Isham řekl:"Minimálně nebude zase bombový útok",s odkazem na útok v roce 1993.O¨Neill odpověděl:"Asi se vrátí dokončit práci".
O¨Neillovi ostatky byly posbirány 22.11.2001 a identifikovány Jerome Hauerem.Richard Clarke si později vzpomenul,že jen zbytky O¨Neilla byly posbírány.

Je náhoda,že expert na Al-Kájdu a bin Ládina zemře 11.září ve World Trade Center?Jak bylo řečeno v dokumentu "Who Killed John O'Neill"John O'Neill je klíč,prověřte si ho.

Vyšetřování Johna O'Neilla v kancelářích FBI v New Yorku byla vedena pod taktovkou CIA.Ty kanceláře byly v budově č. 7 ve World Trade Center.World Trade Centrum budova č. 7. Patra 23 až 26 byly federální kanceláře, pevnost všech těch federálních agentur v New York City.Zařízeno Jeromem Hauerem.Jerome Hauer byl ten chlápek co dal Johnu O'Neillovi jeho práci ve World Trade Center.World Trade Center budova č. 7 se zřítila v 5 hodin toho odpoledne.Budovu 7 nezasáhlo žádné letadlo.Ale byly tam ohně, zuřící v patrech 8, 11, 12, 13, a 18.Tyto patra, po pořádku:

Banka American Express

Securities and Exchange Commission (pp. komise dohledu nad burzou),

Standard Chartered Bank

City Group


Tyhle čtyři jsou finanční instituce.Všechna patra, která hořela, mají co dělat s penězma.V té budově také měly kanceláře tajná služba, IRS (pp. úřad daňové kontroly), a tajná centrála New Yorské pobočky CIA.

Představte si jaký druh usvědčujících důkazů klesl ke dnu v té budově.Tato pobočka CIA byla centrálou společného FBI-CIA vyšetřování al-Kajdy.Standard Chartered Bank užil Omar Shiekh Saeed,aby poslal těch 100,000 dolarů únosci Mohamedu Attovi.Ty kanceláře SEC byly před 11. zářím epicentrem vyšetřování insider tradingu.Podle úředníků z SEC,většina těch případů byla buď sešrotována, nebo na dlouhou dobu odložena.To vedl FBI agent John O'Neill.