9/11 a NWO

Orel


Fénix: tohle je jeden z jejich největších a duchovních symbolů. Když se podíváte na německého orla, tak ten je taky obrovským znamením. Většina společností používá fénixe jako své logo, speciálně červené na černém nebo naopak, tohle je velké znamení, Ilumináti používají spoustu resuscitačních rituálů ve svém tréninku, kde je osoba přivozena do stavu smrti nebo do stavu blízké smrti, pak "resuscitována" a promluví k nim Baal nebo další jiná entita, "dá jim život" a pak oni dluží svoje nové životy jemu a skupině.

Se 13ti šípy, 13ti listy a 13 pruhy na štítu, číslo 13 reprezentuje Luciferskou revoltu.A 33the number 13 symbolizing the Luciferian revolt. And 33 pér na každém křídle smybolizuje 33.stupeň zednářství. on each of the wings, symbolizing the 33 degrees of freemasonry. Kytice života nahoře obsahuje hexagram.

 

http://www.whale.to/b/eagle_s.html

Původně byl fénix používán na pečetě místo orla. At the origin, a phoenix was used for the seal instead of the eagle. Fénix mezi dalšími věcmi symbolizuje znovuzrození, protože fénix byl zničen v plamenech a pak povstal z popela, pro Ilumináty symbolizuje Lucifera.

http://www.whale.to/b/phoenix_s.html

 

Dvouhlavý orel

Dvouhlavý orel Skotské liturgie, 33.stupeň zednářství.

http://www.whale.to/b/eagle_double.html