9/11 a NWO

MK Ultra Belinda


Cheetah girl


V roce 2006 Belinda vystupovala ve filmu od Disney Cheetah Girls 2, filmu o dobrodružství dívčí kapely. Koncept skrývající se za touhle sérií filmů, která se točila okolo mladých dívek čekajících na svůj velký čas a zviditelnění se v průmyslu, stěží skryla ovládání mysli spojené s pop kulturou. Fakt, že tyto filmy byly v produkci Disney, tedy rekruta mladých talentů, který je změnil v sexuální objekty okolo 16ti let, stejně jako monarchní ovládání mysli a sexuální kočičí programování v Cheetah Girls. Co jsem myslel tím "rekrutem, který je změní v sexuální objekty"? Tady je znázorněna typická cesta těch mladých Disney dívek, které tím prošly, aby byly úspěšné.Monarchní programování využívá traumu na vytvoření dalších osobností, které pak dosáhnou určitých úkolů. Programování stupně beta, také známé jako Sexuální kočičí programování, je použito na mladé dívky v zábavním průmyslu a je skryto i v pop kultuře u známých hvězd. V Cheetah Girls – v sexuálně naprogramovaných dívkách - hvězdy neustále nosí leoaprdí, tygří a kočkovíte vzory.


V Cheetah Girls 2, Belinda soutěží s dívčí kapelou ve Španělsku a po sérii bláznivých událostí, se stanou její kamarádky a Cheetah Girls dobrými. Takže Belinda opravdu prošla MK školu zábavních otroků - Disney.


Mujer Asesina

Symbol motýla

Po roli a programování stupně beta ve filmu od Disney, hrála Belíinda ve třetí řadě Mexické novely Mujeres Asesinas (žena zabiják), které ji proměnilo ve stupeň delta - známé jako "zabijácké programování".

Jak říká název, seriál o ženě, která zabijí z několika důvodů a o vzniklých policejních vyšetřování. Promotivní materiály jsou plné Monarchního symbolismu.

Roztříštěný obraz je také symbolem ovládání mysli, stejně jako panenka s mrtvýma očima


Symbolika jednoho oka


Zednářský šahovnicový vzor

Egoista
Její poslední videoklip Egoista je plný okultních symbolů.

Egoista se zdá být pokus o nacpání co nejvíce symbolů do videa. Jíhoameričané to objevili taky, že?

 

Sloupy, šachovnicový vzor, Bafomet, všechno tam je.

 

Video začíná tím, že Belinda sedí na Iluminátském/zednářském/Alenka v říši divů sestavě .Princezna (oběti ovládání mysli, jsou tak svými manipulátory nazývány) je mezi dvěma “srdečními” sloupy. Koncept 2 sloupů je už dlouho diskutovaný zednářský symbol. Podlaha má rituální zednářský šachovnicový vzor, což není tak těžké najít v Alence v říši divů. V tajemném symbolismu jsou šachovnicové podlahy povrchem, na kterém probíhají okultní transformace, které v Alence říši divů můžeme najít. Spojení mezi Alenkou v řísi divů a Monarchním programováním je tak hluboké, příběh filmu je používán také jako programovací nástroj manipulátory a spousta symbolů ve filmu jsou spouštěčem sexuálních otroků.

Tahle celá scéna ukazuje, že Belinda je po ovládáním.

Vystoupení

Vytoupení Belindy na Premios Juventud (latisnké předávání cen speciálně zaměřené na mladé lidi). Všude jsou mechanické části těla, to jsou také znamení ovládání mysli.
Belinda začíná vystoupení ležením na nějakém zařízení na ovládání mysli.


 


Pak vstane mechanicky, roboticky a začne zpívat s partou pololidí nebo polorobotů okolo ní. Celé téma je transhumanismus.

http://vigilantcitizen.com/?p=4917


NWO agenti jsou zdá se doopravdy všude -
V Rusku, v Japonsku, v Koreji, v Latinské Americe...Tomu se už asi vyhnout nedá...