9/11 a NWO

Důkazy

I přes to,že ze všech 4 letadel nezbylo skoro nic,dokázala FBI najít důkazy,kdo útok provedl.Ale nemá důkazy,kdo za tím stojí.Ofiiciální verze praví,že za útoky stojí Usáma bin Ládin.Ovšem na internetových stránkách FBI je Usáma bin Ládin hledán jen za bombové útoky na americké ambasády v Keni,Nairobi a Tanzánii.Není tam ani zmínka o 11.září.Když se zeptali FBI,proč tam není 11.září,mluvčí FBI Rex Tomb odpověděl: "11.září tam není,protože FBI nemá důkazy o tom,že Usáma bin Ládin stojí za 11.zářím."Tohle je holý fakt,nikoliv teorie,ani  výmysl.FBI přiznala,že nemá proti bin Ládinovi důkazy,ale vyšetřovací komise důkazy má.Otázka:Co FBI nemá a vyšetřovací komise má?Odpověď:Moc.
Tady a tady najdete důkazy,které byly použity v soudním procesu proti Mossaousimu.
Ačkoliv se to zdá nemožné,některé důkazy použité v procesu s Moussaouim mohly být zfalšované.Nemluvím nejen o "zázračných"dokladech únosců,ale i o dalších věcech,které nikde nebyly publikovány.
V zavazadlech,které se na palubu Letu 11 nedostaly, nalezena závěť Mohameda Atty.Proč by si ji bral do letadla?
A co si máme myslet o podivném dopise, který měl Atta napsat, jehož „islámské“ rady svým vražedným souvěrcům zarazili muslimy na Blízkém východě? Atta v dopise, který zveřejnila CIA, jmenoval svou rodinu, což by v takovém poselství neudělal ani ten nejpřitroublejší muslim. Připomněl, že jeho spoluatentátníci odříkali první denní modlitbu a pak z ní ještě citoval. To ale žádný muslim nepotřebuje.
FBI mluvila o ‚návodech k letu‘, nalezených krátce po atentátech v autech, zaparkovaných před letišti. Podle nich byli pachatelé ještě téhož dne identifikováni jako Arabové. Nezávisle na rychlosti nálezu, který i v tomto případě kontrastuje s předchozí nečinností, by bylo zajímavé vědět, o jaké letecké podklady se jedná, jestliže nebyly v angličtině, řeči mezinárodního leteckého provozu, nýbrž v arabštině?(kdyby tam byly obrázky,tak bych to poznal taky..) A proč si je dotyční vůbec brali na poslední cestu s sebou a zvyšovali tak riziko prozrazení? Bylo snad nutné si v autě ještě nějaké věci narychlo zopakovat?
Tito lidé během svého pobytu v USA na sebe zbytečně neupozorňovali (kromě pokut za rychlou jízdu),jak je tedy možné,že v den,na který se připravovali roky bez chyb,udělají tolik zbytečných chyb?
Je také možné,že Atta ty zavazadla nechal na letišti záměrně,nad tím nikdo nepřemýšlel.