9/11 a NWO

Známé tváře v Bohemian Grove

Známé tváře na Bohemian GroveNa fotografii z roku 1947 jsou bývalí prezidenti Reagan a Nixon1977, na fotografii Henry Kissinger a Gerald Ford


Ronald Reagan waving


29.července 1989 bývalý Americký prezident Ronald Reagan přilétá do Kalifornie na letní tábor. Jako Americký prezident se tábora nikdy neúčastnil.

George Shultz and Colin Powell en route to Bohemian Grove

22.července 1988 ministr zahraničí George Shultz (v černém triku na rampě) přistává v Santa Rose
na své cestě do Bohemian Grove. Se Shultzem přijíždí také národné bezpečnostní poradce Collin Powell. Schultz je součástí tábora Mandalay a jako ministr do Grove jezdil pořád.


Henry Kissinger and Drew Lewis.

1986, Dr.Henry Kissinger a Drew Lewis na cestě do Grove. Kissinger často zval poradce a klienty své konzultační firmy. Jak George Shultze, tak i Drewa Lewise.
22.července 1993 bývalý prezident George Bush na cestě do Grove. Bush letěl letadlem společnosti Union Pacific a v Grove je pravidelným členem tábora Hill Billies.
28.července 1991 ministr obrany Dick Cheney na letišti v Sonoma County.Bývalý ministr obrany Caspar Weinberger a jeho zaměstnavatel Michael Forbes, vlastník magazínu Forbes v roce 1989. Caspar Weinberger byl v tu dobu nakladatel tohoto magazínu. Přistáli Forbesovým letadlem s nápisem "Kapitalistický nástroj".
Kongresman Jack Kemp je v roce 1986 vítán na letišti v Sonoma County. Kemp navštívil Grove několikrát.Alan Greenspan (vlevo) viděn po návštěvě Bohemian Grove. Tohle je v roce 1984, ještě před tím, než se stal předsedou rady guvernérů Federální rezervy. Vpravo je Emil Mosbacher, Jr., který je spojen s kempem Cave Man.


Newt Gingrich gets off the United States Tobacco jetKongresman Newt Gingrich na letišti v Sonoma County 21.července 1995, cestoval společně
se zástupcem sněmovny Davidem Dreierem letadlem společnosti United States Tobacco Sales
and Marketing Co. Inc.


William Casey, ředitel CIA, byl kvůli návštěvě Grove letech 1980-1981 vyšetřován. V době tábora
v roce 1980 řídil Casey prezidentskou kampaň Reagana. O rok později byl Reagan prezident a
Casey ředitel CIA. V roce 1981 byl Casey pozván bývalým ředitelem CIA Johnem McConem, ten
byl členem tábora Mandalay.

A to právě Caseyho návštěva přilákala pozornost vyšetřovatelů ze sněmovny reprezentantů a ze senátu. V roce 1980 byl Casey pozván Darellem Trentem na tábor Parsonage, Trent byl ekonomický poradce a poradce pro domácí politiku pro Reaganovu kampaň. V roce 1992, skoro 10 let poté, se vyšetřovatelé začali zajímat o Caseyho aktivitu v létě a podzimu 1980, včetně jeho návštěvy Grove. To bylo složité, protože Casey zemřel a jeho pas a kalendář zmizely. Vyšetřování senátu bylo limitované, sněmovna šla hlouběji.
Záznamy Caseyho návštěvy Grove.23.července 1950 budoucí prezident Eisenhower, předešlý prezident Hoover a fyzic Lawrence na obědě v Bohemian Grove.
Bushové a Newt Gingrich při rozhovorech u jezera.Richard Nixon, Art Linkletter a Walter Cronkite.
Rohovory u jezera. Jack Kemp, Jim Stockdale, Jerry Cole a Jimmy Carter.30.června 2010 přijíždí Arnold Schwarzenegger doručit svou přednášku u jezera.