9/11 a NWO

Novinky

Elita posedlá okultismem tvrdí, že Christine O'Donellová je čarodějnice

Christine O'Donellová je republikánská kandidátka do senátu a také patří k organizaci Tea Party.

Elitáři, kteří masturbují v rakvi na univerzitě v Yale, kteří každý rok v červnu předstírají lidské obětování, teď vyhrabali video z roku 1999, kde přiznává, že s těmito lidmi kamarádila, že se toho účastnila
apod.


Ono je to vtipné házet zrovna špínu na kandidátku z Tea Party, Tea Party musí být zdisreditována, protože ohrožuje jejich plány.

Názory Tea Party:
- Většina příznivců Tea Party je pro zastavení afirmativní akce a programů na podporu "rozdílnosti", které nejsou ničím jiným než rasovou diskriminací bělochů.
- Většina příznivců Tea Party je pro zastavení masivní imigrace, která přichází do Ameriky ze zemí třetího světa.
- Většina příznivců Tea Party je proti mezinárodním bankéřům jako Goldman Sachs a je přesvědčena, že Federální rezervní systém okrádá tvrdě pracující Američany.
- Většina příznivců Tea Party pohrdá Hollywoodem a masmédii, která jen propagují hodnoty, které ničí naše lidi a celý národ.
- Většina příznivců Tea Party věří, že federální vláda by měla klást Ameriku na první místo před jakoukoliv cizí moc či vládu.
- Židovští extremisté se ovšem snaží vmanipulovat příznivce Tea Party k tomu, aby obětovávali americkou nezávislost ve prospěch mezinárodního sionismu.
- Skuteční vlastenci vždy budou proti zahraniční politice kontrolované sionisty, kteří kladnou loajalitu k Izraeli před zájmy Ameriky.
- Skuteční Američané, stejně jako George Washington, věří, že musíme zůstat stranou válek mezi jinými národy po celém světě.
- Skutečná hrozba pro Ameriku se neskrývá v pouštích Afghánistánu, ale v Hollywoodu a masmédiích, která ničí naši tradici a základní hodnoty.
- Skutečná Tea Party zastává názor, že naše jednotky nemají chránit v Afghánistánu jejich hranice, ale měly by u nás doma chránit hranici mezi Mexikem a Spojenými státy.

Oni se snaží Tea Party zdiskreditovat, protože ohrožuje jejich zájmy a zrovna tím, co sami rádi dělají.
Žádné komentáře